Vážení klienti, stále vedeme lekce online a budeme se těšit osobně, až situace dovolí.

Vše o józe

Jógu zná většina lidí jako cvičení, pod tímto slovem se ale skrývá mnohem víc. Je to duchovní filosofie stará přes 5 000 let, která dodnes pomáhá lidem najít správnou rovnováhu těla a mysli. Slovo yoga má původ v sanskrtu a je odvozeno od slova yuj, které znamená spojovat. To sedí, protože jógová praxe - kombinace asán (jógových pozic), dechových technik a meditace nám pomáhá lépe zvládat každodenní starosti.

Základy jógy

Jóga má zajímavou historii, během níž se vyvinuly různé jógové styly. Přečtěte si více o pozadí tohoto cvičení, abyste lépe porozuměli, k čemu je jóga dobrá a mohli jste prouhloubit svou praxi.

Cvičení jógy

Ke správné praxi patří i trocha té teorie. V našem magazínu se dozvíte, jaké má jóga účinky na zdraví, poradíme začátečníkům s technikou a povedeme vás dalším sebevzděláváním.

Poradna o józe

Máte dotazy ohledně cvičení jógy, nebo pomůcek na jógu?

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Rozhovor: Jak se stát lektorem jógy? II.

Přečtěte si druhý díl rozhovoru o cestě jógové lektorky Soni Žídkové. Můžete ji potkat na lekcích Vinyasa Flow každé pondělí od 19:30 a HOT jógy ve čtvrtek od 17:30.

Nastartujte jógovou rutinu: sezóna podzim 2020

Prázdniny jsou u konce a nucená koronavirová pauza je snad nadobro za námi. Připravili jsme pro vás nový rozvrh a pár jóga akcí, tak přijďte opět nastartovat svou jógovou rutinu!

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz