Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Jógové sebevzdělávání

Uchvátila vás jóga a chcete se dál posouvat? Existuje mnoho možností, jak se jógovému světu přiblížit ještě víc. Na své si přijdou fanoušci praktických dovedností i zájemci o teoretický základ. Nabídka je opravdu široká.

 

Pro čtenáře

Navštěvujete lekce jógy a rádi byste hlouběji zjistili, v čem cvičení spočívá? Pak vám přijde vhod některá z knih. Záleží ale, o jakém stylu jógy se chcete dozvědět víc. Jin jóga principy a praxe vás provede světem energií jin a jang. A co se třeba začíst do světového bestselleru Jóga anatomie?

Pro zážitkáře

Spolehlivým zdrojem inspirace jsou také jógové akce a semináře. Tematicky jsou zaměřeny na různé oblasti praktikování jógy, od seminářů hormonální jógové terapie až po meditační workshopy. Většinou se jedná o jednorázové akce, které vás v několika hodinách nebo dnech do hloubky provedou teorií i praxí daného tématu.

Pro zájemce o kontinuální vzdělávání v jednom stylu jógy je ideální zapsat se do pravidelného kurzu. Jednotlivé lekce jógy můžou na druhou stranu sloužit jako ochutnávka určitého jógového stylu.

Aktivní jógový odpočinek v teplých krajinách se spoustou informací vás čeká na dovolené s jógou. Objevujte jógu přímo v centru jejího vzniku například v Indii nebo na Srí Lance. Pro méně dobrodružné cestovatele se v nabídce čas od času objeví jógový pobyt v Čechách.

Sledujte nás

I my se s vámi rádi dělíme o jógové znalosti. Na blogu publikujeme články o problematických oblastech a otaznících při praktikování jógy. Zajímá vás třeba, jestli se dá jóga cvičit v těhotenství?

Na konec malý tip. Vyplatí se sledovat náš Facebook a Instagram, kde pravidelně aktualizujeme přehled chystaných akcí, seminářů a kurzů přímo u nás v Yogacentru. Také můžete odebírat náš newsletter a dostávat tak aktuality přímo do schránky. (odkaz na newsletter)

Poradna o józe

Máte dotazy ohledně cvičení jógy, nebo pomůcek na jógu?

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz