{breadcrumbs}

Jóga v jižní Itálii - Kalábrie

Místo konání

Mimo Yogacentrum (Kontakt)

Termín

21. 9. - 28. 9. 2023

Cena

od 12.990 Kč

Obsazenost

Volná místa

Jóga v jižní Itálii - Kalábrie, relax uprostřed zeleně u moře

Pojeďte s námi na jógovou dovolenou, kde budete mít možnost se věnovat pár dní jen sami sobě. Pobyt pořádá CK Yogacentrum Praha s.r.o.

Cena zahrnuje

Itinerář pobytu

 • 21.9. - odlet z Prahy
 • 28.9. - přílet do Prahy

Doporučené letecké spojení z Prahy s Ryanair.

Informace o pobytu

Ubytování vapartmánech Torre del Golfo se nachází na břehu Jónského moře v jižní Itálii, blízko městečka Cropani Marina.

Je to zkrátka ideální místo pro Vaši jógovou dovolenou.

Apartmány jsou situovány vtichém prostředí uprostřed prostorné zahrady s palmami, stromy s granátovými jablky, banánovníkem a dalšími exotickými rostlinami. To vše je obklopeno olivovým hájem. Každý apartmán má k dispozici slunečník a venkovní posezení.

Zahrada je ideálním místem pro odpočinek i venkovní sportování. Najdete zde klidná zákoutí, kde se můžete ve stínu stromu věnovat četbě, ale k i prostorný trávník. K dispozici je také pingpongový stůl. Je zde také venkovní barbecue, kde můžete vyzkoušet Vaše kulinářské schopnosti.

Pláž je vzdálená pouhých 200 metru od apartmánů. Vstup na pláž je soukromý, přes olivový háj. Široká pláž z jemného zlaceného písku si uchovává svoje původní kouzlo a krásu. Pláž je v těchto místech málo obsazena, protože vstup je soukromý, daleko od hustě obsazených částí.

Vhlavní budově se nachází společenská místnost, ve které najdete vnitřní posezení, knihovnu, televizor s DVD i různé společenské hry. Společenská místnost je místem, kde se pro vás bude servírovat snídaně a večeře.

Pokud budete mít zájem, tak Vám rádi poradíme s výlety po okolí.

Nabídka apartmánů

Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu.

Apartmán Viburnum

Dvoupatrový bilokal o rozloze 55m². V přízemí se nachází kuchyň/obývací pokoj s rozkládacím gaučem a samostatným lůžkem. V prvním patře je manželská ložnice a koupelna. Apartmán je mezonetového typu a je plně klimatizován. Před apartmánem je terasa s pergolou a zahradním nábytkem.

Cena za osobu: 14.490,-
Cena za přistýlku: 11.990.-

 • 3 – 4 osoby
 • dvoulůžko
 • 1x samostatná postel
 • možnost přistýlky

Apartmán Aloe

Přízemní bilokal o rozloze 40m² s kuchyní/obývacím pokojem s rozkládacím gaučem, koupelnou a manželskou ložnicí - OBSAZENO

Apartmán Limone

Dvoupatrový trilokal o rozloze 75m² vhodný pro 4-6 osob. V prvním patře se nachází dvoulůžková ložnice, třílůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem a velkou terasou s výhledem na moře, koupelna. Klimatizace je k dispozici v přízemí. Před apartmánem je terasa s pergolou a zahradním nábytkem.

Cena za osobu: 14.490,-

 • 1. pokoj dvoulůžko
 • 2. pokoj 3x samostatná postel

Apartmán Melograno

Dvoupatrový ubytování o rozloze 110m² vhodný až pro 9 osob se 4 ložnicemi. V prvním patře se nachází dvě manželské ložnice s velkými terasami s výhledem na moře, jedním dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem, 2 koupelny. V přízemí je kuchyň/obývací pokoj. Apartmán je klimatizován jen v přízemí. Před apartmánem je terasa s pergolou a zahradním nábytkem.

Cena za osobu: od 13.490,-

 • 1. pokoj - terasa dvoulůžko 13.990,- /os.
 • 2. pokoj – terasa dvoulůžko + 1x samostatná 13.990,- /os.
 • 3. pokoj 2x samostatná postel 13.490,- /os.
 • 4. pokoj 3x samostatná postel 13.490,- /os.

Apartmán Gingo

Jednopokojový apartmán s koupelnou o rozloze 30 m² vhodný pro 2-3 osoby. V pokoji se nachází manželské lůžko a jedno samostatné lůžko. Apartmán nemá vlastní kuchyň, ale je zde základní kuchyňské vybavení - lednice s malým mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jednoplotýnkový elektrický vařič, talíře, příbory, skleničky. Před apartmánem je terasa s pergolou a zahradním nábytkem. Apartmán je klimatizován.

Cena za osobu: 12.990,-

 • 1 pokoj: dvoulůžko + 1x samostatná postel

Cena nezahrnuje

- Letenku

Doporučené letecké spojení z Prahy s Ryanair.

- Transport z a na letiště

Přibližně 25 EUR na osobu jedna cesta. V případě požadavku zařídíme individuální odvoz (např. jiný letecký spoj)

- Cestovní pojištění účatníka

Přihláška na akci, podmínky účasti a platby

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420732445530 či na e-mailu info@yogacentrum.cz. Tím Vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení Vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výší 9.990Kč. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti ve studiích Yogacentra.

Storno podmínky

Vyplněná přihláška a zaplacená záloha slouží jako doklad o vážném zájmu klienta zúčastnit se pobytu.

 • více než 60 dní před zahájením termínu akce – storno poplatek 30% z celkové částky
 • 59 – 41 dní před zahájením termínu akce – storno poplatek 40% z celkové částky
 • 40 – 21 dní před zahájením termínu akce – storno poplatek 60% z celkové částky
 • 20 – 6 dní před zahájením termínu akce – storno poplatek 80% z celkové částky
 • 5 dní před zahájením termínu akce – storno poplatek 100% z celkové částky