Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Vše o józe

Co je to jóga? Mnoho lidí o ní mluví, někteří ji vychvalují, jiní si neustále slibují s ní začít. Jóga či yoga je soustava indických nauk o metodách ovládání tělesných a duševních funkcí člověka zahrnující fyzické cvičení, koncentraci a meditaci. Význam slova jóga se definuje jako „sjednocení, splynutí, spojení“.

Základy jógy

Mezi základní pravidla jógy patří soustředěné naslouchání svému tělu. Jóga dává prostor vnímat své hranice a nenutí je násilně překračovat. Podstatou jógy je cvičení vlastní pozornosti a mysli, zároveň kultivování všímavosti ke svému tělu. Aby vám cvičení jógy přineslo co nejvíce, je vhodné zvolit styl, který vám bude vyhovovat. Přečtěte si více o základech jógy!

Cvičení jógy

K čemu je dobrá jóga a jaké jsou benefity jejího praktikování? Mezi odpověďmi na tyto otázky můžeme najít pojmy jako emocionální stabilita, lepší fyzická kondice, zlepšení pohledu na problémy, odolnost proti stresu a zlepšení koncentrace. V případě Vašich nejistot ohledně praktikování jógy se neváhejte zeptat lektora přímo na lekci nebo navštivte některý z našich seminářů. Doporučujeme také využít naší online Poradny o józe.

Poradna o józe

Máte dotazy ohledně cvičení jógy, nebo pomůcek na jógu?

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz