Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Jak vybrat lekci jógy


Lekce – začátečník

Začínám s jógou

Rozhodli jste se začít s jógou? Ten správný čas je kdykoliv, tedy i teď. Skvělé je začít s hatha jógou pro začátečníky, takzvaně u kořenů, nebo vyzkoušet její HOT verzi. Nebojte se mostů a stojek! Lektoři a lektorky lekcí pro začátečníky počítají s tím, že možná bude potřeba něco víc vysvětlit nebo pomoct. A složité ásany si nechávají na později. Velmi oblíbená specialita Yogacentra je Hatha jóga pro všechny s Bárou.

Lekce – bolest zad

Bolí mě záda

Bolí vás záda? Hlava? V kříži? Jednostrannou zátěž od počítače je třeba kompenzovat zdravým cvičením a dýcháním. Dobře funguje plynulá Vinyasa Flow. Doporučujeme také protažení na polední józe ‒ právě vystřídání pozic během dne má skvělé účinky.

Lekce – stres

Potřebuju se zbavit stresu

Špatně spíte? Stres v práci? Potřebujete se zklidnit a prodýchat? Vítejte. Jóga je tu pro vás. Nabízí se samozřejmě relaxační jóga, někdo ale potřebuje stres spíš vypotit a zničit se ‒ náš tip je Fit jóga.

Lekce – hubnutí

Potřebuju zhubnout

Všechno se vším souvisí. Kvůli stresu není čas na cvičení, na diety pomyšlení a z nadváhy bolí záda… Chcete ze všeho nejdříve zhubnout? Postava se dá zformovat i jógou. Zkuste nastartovat metabolismus na HOT józe nebo získat kondici na Fit józe. Pokud byste se necítily ve smíšeném kolektivu dobře, můžete začít na Józe pro ženy.

Lekce – silácká

Chci si dát na józe do těla

Jógová praxe nemusí znamenat jen pránájámu a meditování se zkříženýma nohama. Někdy se můžete i pořádně zpotit a zkroutit. Pro hodně pokročilé doporučujeme lekce Vinyasa Flow a HOT Power jógy

Lekce – těhotné

Hledám cvičení pro těhotné

Yogacentrum Holešovice i Ďáblice má pro těhotné dveře otevřené. Nejlepší jsou lekce gravid jógy, upravené tak, abyste se cítily co nejpohodlněji a procvičovaly dýchání a napojení na miminko. Pokud jste ale pokročilejší jogínka, můžete také po domluvě s lektorem, s pozorností ke svému tělu a jeho potřebám, navštívit relaxační jógu nebo hatha jógu pro všechny.

(Pokud si nejste jistá, nakolik je pro vás lekce vhodná, domluvte se s Nikolou na čísle 776 011 933.)

Lekce – s dětmi

Chci cvičit s dítětem

Posilujeme vztah mezi dospělým a dítětem. Seznamujeme se s jógou. Trochu cvičíme, trochu tančíme, trochu si hrajeme. Máte dítě úplně malé? Ještě nechodí? Dvě dopoledne v týdnu vede oblíbená Zoja Benešová lekce Jógy pro maminky s miminky.

Lekce – dětská

Chci poslat dítě na jógu

Hledáte nesoutěžní, přátelskou, smysluplnou pohybovou aktivitu pro děti? Něco, co je bude bavit, u čeho se protáhnou, procvičí si soustředění a naberou zdravé sebevědomí? Skvělé lekce jógy pro děti od 5 do 9 let vede Nikola. Starší sourozenci mohou navštěvovat Junior jógu.

Lekce – filosofie

Zajímá mě jógová filosofie

Možná toužíte proniknout někam „za“. Zjistit, kdo vlastně za tím složitým systémem ásan stojí a jaké je duchovní pozadí oněch stojů na hlavě a těžko uvěřitelných zkroucenin. I pro vás bude mít smysl kurz pro učitele jógy. Rozsáhlá půlroční průprava je vhodná nejen pro lidi, kteří chtějí učit, ale také pro ty, kteří chtějí více poznat sebe sama a proniknout jógovou praxí do hloubky. Včetně techniky, etiky, filosofie, anatomie a dalších souvisejících disciplín.

Lekce – HOT jóga

Jsem oddaný/á HOT józe

Yogacentrum otevřelo v roce 2006 úplně první HOT jógovou místnost v Praze. O teplu tedy něco víme a ohřejí se u nás jak začátečníci, tak pokročilí. Pro ty, co jsou „něco mezi“, máme téměř každý den lekci pojmenovanou jednoduše HOT jóga. Pokud se naopak cítíte na něco náročnějšího, cvičíme HOT power jógu.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz