Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Co se děje v Yogacentru?

13. 08. 2015
Co se děje v Yogacentru?

Začíná nová jógová sezóna a s ní je tu spoustu novinek, akcí, nových zkušeností a lidí.

V Yogacentru vítáme nové lektory - Markétu Havlíkovou, Petru Hrbkovou, Lucii Grohmanovou, Petra Ulrycha a Andreu Kocourek, kteří povedou pravidelné lekce. Nechte se inspirovat jejich přístupem a elánem.

Od září bude také probíhat v Holešovicích nová lekce. HOT jóga pro mírně pokročilé potěší ty, kteří se hot józe již nějakou dobu věnují a chtějí zkusit nové asány, nové varianty a rozvíjet své znalosti a dovednosti. Holešovické děti můžou od září navštěvovat Jógu pro děti 5-9 let s Nikolou Mrázkovou, která tuto oblíbenou lekci vede také v Ďáblickém Yogacentru. 

A potkávat se samozřejmě budete i s dosavadními lektory na tradičních lekcích. Rozvrh je již zveřejněn, stejně tak jako výhodné ceny kurzovného v Holešovicích a Ďáblicích.

Pokud se k nám chystáte poprvé, oceníte jistě virtuální prohlídku našich jógových center.

Online si můžete prohlédnout cvičení sály i zázemí.

Vítáme novou sezónu

Hned počátkem září vypuknou akce oslavující příchod nové jógové sezóny. Ideální doba doplnit si jógové vybavení, obměnit sportovní šatník (chystáme novou kolekci oblečení Yogacentrum), zkusit nové lekce či si zacvičit pod širým nebem. Na našich stránkách, facebooku a v newsletteru se brzy dozvíte víc.

Jógové workshopy a semináře

Zářím to ovšem nekončí. Stejně jako v loňské sezóně zveme do Yogacentra zajímavé jógové osobnosti a učitele, kteří vedou workshopy a semináře. Na podzim se uskuteční cyklus lekcí Jóga jako terapie s Yogi Pranou. Osm pátků v září, říjnu a listopadu můžete strávit v Holešovicích a naučit se více o svém těle. A na přelomu listopadu a prosince proběhne certifikovaný kurz Yin jógy. Angela Jervis-Read se bude 40 hodin věnovat tělesným i duchovním aspektům yin jógy a předávat zkušenosti, které čerpá po celém světě.

Další jedinečné jógové akce budou průběžně vypisovány v průběhu celého roku. Těšit se můžete například na kurz aromaterapie a či další oblíbený Acrojógový workshop. 

Radost z korku

Kromě jógy si můžete udělat radost i stylovými doplňky. Spouštíme totiž partnerský obchod Korko, kde najdete módní doplňky vyrobené z korku. A proč zrovna ten? Je to ekologický materiál, který báječně vypadá, je neokoukaný a neobyčejně praktický. Koukněte se, jaké korkové šperky vám budou nejvíc slušet, jaká taška nejstylověji ukryje všechny vaše nezbytnosti či jaké kancelářské potřeby z korku vám zpříjemní pracovní den.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz