Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

16. 08. 2021
Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Milé jogínky, milí jogíni,

přinášíme radostné zprávy. Od 1. 9. 2021 budeme opět cvičit ve studiu v Holešovicích i Ďáblicích, a navíc stále zachováváme online lekce. Přečtěte si víc o rozvolňování pravidel.

Bezkontaktní platba, kredity, rezervace

Lekci si zarezervujete v systému předem a zaplatíte kartou, kreditem či převodem na bankovní účet. Rozvrh lekcí bude nadále změněn oproti normálnímu režimu. Nově si kredit můžete nabít i v kamenné prodejně Yogashop v Praze. 

Cvičíme bez respirátorů

Lekce se budou konat minimálně se 3 účastníky, jinak v běžné kapacitě (15 lidí). Pokud se na lekci přihlásí méně zájemců, než je minimální počet, budete 2 hodiny před začátkem lekce informováni SMS o jejím nekonání. Studio je zaopatřeno dezinfekcí, kterou je povinné použít před i po lekci všemi zúčastněnými. Již se nemusí nosit roušky ani respirátory.

Podmínky vstupu: negativní testy, očkování či prodělání nemoci Covid-19

Na recepci budete požádáni o vyplnění čestného prohlášení, že splňujete některou z následujícíh podmínek:

Pro vstup do provozovny musí osoba splnit jednu z následujících podmínek:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viruSARS-CoV-2 s negativním výsledkem
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT)na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID , za podmínky, že uplynulo nejméně14 dní od dokončeného očkovacího schématu
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV- 2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní
  • osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 určený pro sebetestování (použití laickou osobou), jehož výsledek bude negativní; obdobné platí, pokud osoba na místě prokáže, že podstoupila rychlý antigenní test za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby nejdéle před 24 hodinami a prokáže absolvování tohoto testu a jeho negativní výsledek potvrzením poskytovatele zdravotních služeb, nebo
  • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test

Pomůcky a šatny – možné využívat

Je možné si podložky a ostatní pomůcky půjčit, ale doporučujeme nosit vlastní. Pokud jógamatku nevlastníte, můžete ji zakoupit na yogashop.cz. Je opět možné využívat šatny i sprchy. Prostory studia budou pravidelně čištěny a dezinfikovány mezi jednotlivými lekcemi.

Online lekce 

Pro ty z vás, kteří přišli online lekcím na chuť, tu budou i nadále přes platformu Zoom nebo přímo v rezervačním systému. Lekci přes Zoom si taktéž zarezervujte v našem rozvrhu a poté vám pošleme všechny informace. Cena této lekce bude snížena. 

Pozor: uživatelé prohlížeče Safari na Macbooku si pro spuštění lekce musí stáhnout jiný internetový prohlížeč – Chrome, Egde, nebo Mozilla Firefox.

Individuální lekce

Vedeme i individuální lekce jak v holešovickém studiu, tak v ďáblickém, ale i online.

Jsme moc rádi, že se opět můžeme setkávat naživo! Těšíme se na vás.

Vaše Yogacentrum

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz