Informace o opětovném otevření našich studií k 25. květnu

24. 04. 2020
Informace o opětovném otevření našich studií k 25. květnu

Milé jogínky, milí jogíni,

přinášíme radostné zprávy. Od pondělí 25. 5. 2020 budeme opět cvičit v obou našich studiích v Holešovicích i Ďáblicích, a navíc stále zachováváme online lekce. Přečtěte si víc o rozvolňování pravidel.

Bezkontaktní platba, kredity, rezervace

Lekci si zarezervujete v systému předem a zaplatíte kartou, kreditem či převodem na bankovní účet. Předplacení kreditů bude na recepci umožněno pouze bezkontaktně. Stejným způsobem si můžete zakoupit drobnosti na recepci. Rozvrh lekcí bude nadále trochu změněn oproti normálnímu režimu. Prosíme, abyste předem dostatečně zvážili svůj zdravotní stav, a pokud budete pociťovat znaky oslabení, lekci vynechejte.

Průběh lekce

Lekce se budou konat minimálně se 3 účastníky, jinak v klasické obsazenosti. Pokud se na lekci přihlásí méně zájemců, než je minimální počet, budete 2 hodiny před začátkem lekce informováni SMS o jejím nekonání. Studio je zaopatřeno dezinfekcí, kterou je povinné použít před i po lekci všemi zúčastněnými. Již se nemusí nosit roušky.

Pomůcky vlastní a omezené využití zázemí studia

Z hygienických důvodů není možné si podložky a ostatní pomůcky půjčit ani za poplatek. Prosíme, abyste si na lekce nosili své vlastní. Pokud jógamatku nevlastníte, můžete ji zakoupit na yogashop.cz. Toalety je možné využít, stejně jako sprchy a šatny. Prostory studia budou pravidelně čištěny a dezinfikovány mezi jednotlivými lekcemi.

Online lekce přes Zoom

Pro ty z vás, kteří přišli online lekcím na kloub, tu budou i nadále přes platformu Zoom. Tu si jednoduše nainstalujete na váš notebook nebo mobil. Lekci přes Zoom si taktéž zarezervujte v našem rozvrhu a poté vám pošleme všechny informace. Cena této lekce bude snížena.

Individuální lekce

Vedeme i individuální lekce jak v holešovickém, tak v ďáblickém studiu.

Splatnost kreditů až do 12. června

Kredity, které máte dosud na svém účtu, mají prodlouženou dobu splatnosti do 12. 6. 2020.

Jsme moc rádi, že se opět můžeme setkávat naživo! Těšíme se na vás.

Vaše Yogacentrum

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak funguje hormonální jógová terapie?

Informace o opětovném otevření našich studií k 25. květnu

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Co je to Body rolling?

Body rolling je komplexní protahovací cvičení na speciálních míčích, které vede k uvolnění a posílení hlubokých svalů.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz