Pobyty s jógou
{breadcrumbs}

Masáže

Pro relaxaci těla a mysli

Hledáte místo, kde si můžete dopřát skvělou masáž, při které se dokonale zrelaxujete nebo byste rádi přímo řešili nějaký specifický problém? V Yogacentru vám nabízíme širokou škálu masáží prováděné přímo naší fyzioterapeutkou Bc. Janou Smažíkovou.

Objednat se
Jak si vybrat masáž?

Pokud jdete na masáž za účelem odpočinku a relaxace, doporučujeme Vám klasickou masáž nebo baňkování. V případě, že hledáte pomoc s bolestí či chronickými problémy, dorazte na terapeutickou masáž, při které vám i Jana odborně poradí, nejen jak se bolesti zbavit, ale také jak jí předcházet.

V nabídce také máme masáže i pro nastávající maminky, které velmi často mívají bolesti spodních zad či pánve. Masáž přináší úlevu od bolesti a může také pomoci s otoky dolních končetin, zejména při letních měsících. K masážím jsou využívány velmi kvalitní nedráždivé masážní oleje, do kterých si lze přidat vaši oblíbenou vůni.

Klasické masáže

Klasická masáž je nejčastěji využívaný typ masáže. Jejím cílem je uvolnění svalů a zlepšení prokrvení, a tedy cirkulace krve a lymfy v těle. Je skvělou příležitostí, jak zrelaxovat a odpočinout si od povinností. Při klasické masáži je využita sestava hmatů, kterými se fyzioterapeutka dostává od povrchových tkání po ty hlouběji uložené. Výsledný efekt záleží na domluvě s klientem, zda si přeje masáž hloubkovou nebo třeba relaxační. Nejčastěji masírovanými segmenty jsou šíje, záda a dolní končetiny včetně plosek. Součástí masáže může být i vakuové baňkování pro intenzivnější prokrvení a lepší výsledek.

Terapeutické masáže

Terapeutické masáže propojují některé hmaty z klasické masáže s určitými prvky fyzioterapie. Masáž je více zaměřená na problematickou oblast, jako je šíje, bederní páteř či pánev. V rámci masáže je možné s fyzioterapeutkou prokonzultovat jakýkoliv problém týkající se pohybového aparátu. Ta vám velmi ráda poradí, jak postupovat a případně bolesti i předcházet. Součástí masáže může být i odborně aplikovaný kineziotape.

Těhotenské masáže

Těhotenská masáž je skvělý způsob, jak pomoci nastávajícím maminkám od bolesti zad a dosáhnout dokonalé relaxace, která je pro tělo v těhotenství velmi důležitá. Masáž se provádí vleže na boku s podloženou hlavou, bříškem a koleny. Těhotenské masáže nejsou vhodné pro maminky v 1. trimestru a při rizikovém těhotenství, pokud lékař neurčí jinak. Součástí masáže může být i naučení se vázání pánve pomoci rebozo šátků, či otvírací rebozo masáž.

Kdo Vás bude masírovat?

Bc. Jana Smažíková

Vystudovala bakalářský obor fyzioterapie na Univerzitě Karlově, kde se nyní dále vzdělává v magisterském oboru.

Cena masáží

30 minut za 550 Kč

1 část těla (záda, dolní končetiny, horní končetiny)

60 minut za 1.000 Kč

Celotělová masáž (záda, šíje, horní končetiny, břicho, dolní končetiny přední i zadní strana)

90 minut za 1.400 Kč

Celotělová masáž (záda, šíje, horní končetiny, břicho, dolní končetiny přední i zadní strana)

Výhodný balíček 5 nebo 10 terapií

 • Balíček 5 x 60min lekce - 5.000 Kč (bonus 30 minut zdarma)
 • Balíček 10 x 60min lekce - 10.000 Kč (bonus 1 hodina zdarma)

Vaší fyzioterapeutkou bude Bc. Jana Smažíková

Jana u nás pracuje od roku 2019 jako akreditovaný lektor jógy. V roce 2022 dokončila bakalářské studium fyzioterapie na FTVS Univerzity Karlovy. Absolvovala praxe např. ÚVN, CKP Sámova nebo Berouně. Nyní pokračuje studiem magisterského oboru Aplikované tělesné výchovy a sportu osob se specifickými potřebami na mateřské fakultě. Ráda tráví volný čas u koní nebo cestováním po Čechách i v zahraničí.

Absolvované kurzy

 • Fasciální manipulace – Stecco I. a II. (Rehaeduca)
 • Mobilizace žeber metodou L. Mojžíšové (Rehamil)
 • Ošetření svaloviny pánevního dna metodou L. Mojžíšové (Rehamil)
 • Fyzioterapie těhotných (Monada)
 • Temporomadibulární dysfunkce (Rehamil)
 • Masér pro sportovní a rekondiční masáž (FTVS UK)
 • MŠMT akreditovaný kurz lektora jógy (Yogacentrum)
 • Kineziotape basic + advanced (RockTape)
 • RockBlade (RockTape)
 • Reconciling biomechanice with pain science (Greg Lehman)
 • Integrace jizev do fasciální sítě dle Sharon Wheeler (European GSI)

Objednejte se u Jany Smažíkové ml.
telefonicky nebo emailem: