Vážení klienti, stále vedeme lekce online a budeme se těšit osobně, až situace dovolí.

Online lekce

Nemůžete se dostavit na lekci do centra, nebo je již kapacita naplněna, ale nechcete si nechat vzít svůj rituál? Přihlaste se na online vedené lekce přes aplikaci Zoom. Vyberte si z naší nabídky on-line lekcí.

Jak se přihlásit na online lekci?

Přihlášení funguje stejně jako na klasické lekce ve studiu přes rezervační systém. Vyberte si lekci dle vaší preference a přihlašte se, následně vám včas před začátkem lekce přijde email s odkazem, se kterým se v času lekce připojíte a můžete cvičit.  Aplikaci Zoom si můžete předem nainstalovat nebo se připojit rovnou v internetovém prohlížeči. Lze se připojit i během lekce.

Cena

Pro online lekce je jednotná cena 160 Kč.

 

V čem jsou naše online lekce speciální? 

Snažíme se, aby se naše online lekce co nejvíce podobaly těm opravdickým ve studiu. Na vybraných lekcích (středeční lekce s Nikolou a lekce, které vede Jana) jsou dvě lektorky, kdy jedna předcvičuje a druhá stojí u monitoru, sleduje všechny cvičící a komentuje cvičení tak, aby jogíni prováděli všechny ásany bezpečně a efektivně. Klademe důraz na to, aby přítomní cvičící měli zapnuté kamery. Tím pádem je jedna z lektorek opravuje a zároveň mohou vidět i ostatní účastníky. 

 

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Rozhovor: Jak se stát lektorem jógy? II.

Přečtěte si druhý díl rozhovoru o cestě jógové lektorky Soni Žídkové. Můžete ji potkat na lekcích Vinyasa Flow každé pondělí od 19:30 a HOT jógy ve čtvrtek od 17:30.

Nastartujte jógovou rutinu: sezóna podzim 2020

Prázdniny jsou u konce a nucená koronavirová pauza je snad nadobro za námi. Připravili jsme pro vás nový rozvrh a pár jóga akcí, tak přijďte opět nastartovat svou jógovou rutinu!

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz