Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Online lekce

Nemůžete se dostavit na lekci do centra, nebo je již kapacita naplněna, ale nechcete si nechat vzít svůj rituál? Přihlaste se na online vedené lekce přes aplikaci Zoom. Vyberte si z naší nabídky on-line lekcí.

Jak se přihlásit na online lekci?

Přihlášení funguje stejně jako na klasické lekce ve studiu přes rezervační systém. Nově již není třeba mít nainstalovaný Zoom, protože lekci můžete spustit přímo z rezervačního systému. V čas, kdy má lekce začít, se videohovor s lekcí zpřístupní, vy můžete zapnout kameru i mikrofón a komunikovat přímo s ostatními účastníky nebo lektorkami. Lekci budete mít nahranou a zpřístupňou ještě týden po vymezeném čase. 

Cena

Pro online lekce je cena v rozmezí 160–180 Kč dle doby lekce.

Co k online lekci potřebuji? 

Připravte si podložku na cvičení, oblečte se do pohodlného oblečení. Uspořádejte si svůj prostor, abyste nebyli rušeni. Na notebooku si povolte přístup ke kameře a mikrofonu, aby vás mohla lektorka opravovat a vy abyste se mohli na cokoli doptat. 

V čem jsou naše online lekce speciální? 

Snažíme se, aby se naše online lekce co nejvíce podobaly těm opravdickým ve studiu. Na vybraných lekcích (středeční lekce s Nikolou a lekce, které vede Jana) jsou dvě lektorky, kdy jedna předcvičuje a druhá stojí u monitoru, sleduje všechny cvičící a komentuje cvičení tak, aby jogíni prováděli všechny ásany bezpečně a efektivně. Klademe důraz na to, aby přítomní cvičící měli zapnuté kamery (pokud to technické zázemí jogínů dovoluje). Tím pádem je jedna z lektorek opravuje a zároveň mohou vidět i ostatní účastníky. 

 

 

 

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz