Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Yogacentrum má vlastní značku oblečení!

26. 10. 2015
Yogacentrum má vlastní značku oblečení!

I když je nabídka jógového oblečení široká a v Yogashopu vám přinášíme to nejlepší od specializovaných firem, žádné jiné oblečení nebylo připravováno s takovou láskou a nadšením jako nová Yogacentrová kolekce.

Ideální oblečení na cvičení jógy není snadné najít. Někomu vyhovují legíny, jinému volné kalhoty, někdo preferuje krátký top a někdo tričko s dlouhým rukávem. Všichni požadují pružnost, prodyšnost a nedráždivý materiál. A všichni se chtějí u jógy cítit příjemně a dobře vypadat. To vše jsme měli na paměti při tvorbě úplně první kolekce oblečení Yogacentrum.

Praktičnost a funkční střih je u sportovního oblečení standard, návrhářka kolekce Lucie Vlášková přidala ženskost, slušivost, pohodlnost, kvalitu a originalitu. Tím se jógové oblečení Yogacentrum liší od běžných cvičebních modelů. Kolekce je inspirovaná životem. Potisk budov symbolizuje únik z velkoměsta zpět k přírodě a sám k sobě. Pírka na legínách předznamenávají, že po cvičení se budete cítit jako peříčko a leopardí potisk vám dodá sílu bojovat s životem (a s náročnými asánami) s radostí a odhodláním.    

Protože každá žena je jedinečná, navrhovala jsem modely tak, aby se daly navzájem kombinovat a uspokojily tak potřebu každé ženy. Zákaznice se tak stává designérkou svého cvičebního úboru.” Nechává do své práce zasahovat zákazníky Lucie. “Protože mám ráda ženskost a ráda si hraji s detailem, mé střihy vždy obsahují důležité drobné prvky. A stejně je tomu tak i v této kolekci. I když se jedná o oblečení na cvičení, model ženě sluší, lichotí postavě, je sexy a přesto pohodlný. Trička jsou lemována kontrastní barvou, linie jsou harmonické a promyšlené.

Kolekce vznikala delší čas. Shánění materiálů, navrhování střihů i ladění detailů si vyžádalo téměř rok. Bylo třeba sehnat kvalitní, pohodlný, vyhovující materiál, který by splňoval vysoké nároky na cvičení - neomezoval v pohybu, byl líbivý a snadno udržovatelný.

Kolekci tvoří  jógové legíny, kraťasy a volnější tříčtvrteční kalhoty v kombinaci s tílky a tričky. V budoucnu se můžete těšit na volné kalhoty, trička s dlouhým rukávem a prvotřídního jóga oblečení se dočkají také pánové.První Yogacentrum jógovou kolekci si můžete prohlížet, užívat a nakupovat v Yogashopu nebo na recepci holešovického Yogacentra.  

Lucie Vlášková

Vystudovala VŠ v Liberci, obor Oděvní a textilní návrhářství. Absolvovala SPŠ oděvní a VOŠ oděvního návrhářství v Praze. Vlastní módní salon  LA FASHION, který se zaměřuje na originální zakázkové modely šité na míru. V současné době mimo jiné spolupracuje s Klárou Nademlýnskou na výrobě střihů pro její kolekce.


Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz