Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Na recepci vyplníte prohlášení, že splňujete podmínky (negativní test, na místě provedený negativní samotest, očkování nebo prodělání nemoci Covid-19). Více informací najdete zde.

Strong NATION™

21. 01. 2021
Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe

Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Tato metoda kombinuje práci s vahou těla, rýsování svalů, kardio a tréninkové pohyby. Aby šlo cvičení lépe od ruky a mělo strukturu, hraje k tomu speciálně vytvořená hudba. Každý dřep, každý výpad, každý burpee je poháněn hudbou, což vám pomůže vytěžit z cviků maximum.

Lekce je sestavena ze 4 kvadrantů: Ignite, Fire up, Push your limits, Floorplay. Očekávat tak můžete počáteční rozehřívací sestavu, první intenzivní část, druhou dynamickou část stimulující ten nejlepší výkon, sestavu se cviky na podlaze a závěrečné protažení. V každé části lekce budete spalovat kalorie, zatímco posílíte ruce, nohy a břišní svaly.

Lekce vám zvýší tepovou frekvenci a zlepší náladu. Nezapomeňte se vybavit pevnou obuví a lahví s vodou, hodit se vám bude také ručník na otírání potu. Některé prvky se cvičí na zemi, proto si připravte také podložku na cvičení.

Nalákali jsme vás? Rezervujte si lekci: https://www.yogacentrum.cz/rozvrh-5

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Rozhovor: Jak se stát lektorem jógy? II.

Přečtěte si druhý díl rozhovoru o cestě jógové lektorky Soni Žídkové. Můžete ji potkat na lekcích Vinyasa Flow každé pondělí od 19:30 a HOT jógy ve čtvrtek od 17:30.

Nastartujte jógovou rutinu: sezóna podzim 2020

Prázdniny jsou u konce a nucená koronavirová pauza je snad nadobro za námi. Připravili jsme pro vás nový rozvrh a pár jóga akcí, tak přijďte opět nastartovat svou jógovou rutinu!

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz