Ohlédnutí se za pobytem na Srí Lance březen 2016

04. 04. 2016
Ohlédnutí se za pobytem na Srí Lance březen 2016

Chtěla bych se ohlédnout, zavzpomínat a připomenout chvíle strávené na Srí Lance se skupinou zajímavých, inspirujících a přátelských lidí.

Vše začalo inzerováním našeho pobytu na Srí Lanku, která pořádala nově vzniklá CK Yogacentrum Praha s.r.o. Lidé se začali o tento náš počin zajímat a posílat své přihlášky s rezervačním poplatkem. S většinou zájemců jsme telefonicky mluvili a ujasňovali jim nějaké věci. V té době to byli pro nás neznámí zájemci o pobyt s jógou v exotice.

Nastal den odletu a zvyšovalo se napětí, jak vše dopadne a jací vlastně noví účastníci budou. Na letišti došlo k nesmělému seznámení a lehkému okouknutí účastníků. Letadlo mělo krátké zpoždění, a co se nestalo. Naše skupina byla téměř nejhlučnější a nejveselejší skupinou a vypadalo to, že se všichni známe a že jsme skupina, která spolu cestuje pravidelně.

A tato přátelská a vtipná atmosféra nás provázela celým naším pobytem. Zažili jsme spolu hodně príma chvil během společných lekcí jógy a meditací, na výletech, při společných posezeních u jídla či něčeho ostřejšího…. Zažili jsme spolu i momenty méně příjemné – ztrátu telefonu, peněženky či zranění, ale i zde se ukázalo, jak príma lidi s námi jeli.

Tímto bych chtěla poděkovat všem účastníkům za projevenou důvěru. Chtěla bych poděkovat Petrovi, který mi pomáhal s vedením lekcí a meditacemi, a chci také poděkovat Liborovi, který mi pomohl tuto cestu zorganizovat .

Doufám, že se zase setkáme na dalších našich jógových cestách.

Jana

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak funguje hormonální jógová terapie?

Informace o opětovném otevření našich studií k 25. květnu

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Co je to Body rolling?

Body rolling je komplexní protahovací cvičení na speciálních míčích, které vede k uvolnění a posílení hlubokých svalů.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz