Nová sezóna 2016/17 je tu!

29. 08. 2016
Nová sezóna 2016/17 je tu!

Yogacentrum stále roste a vyvíjí se. V “Holeškách” i u “Ďábličáku”. A co přibyde nového od září 2016?

Nové lekce

Stále rozšiřujeme nabídku lekcí - myslíme na děti všeho věku, rodiče na rodičovské dovolené, seniory, unavené manažery a manažerky i sportovní závisláky. Lekce probíhají ráno, večer, ve všední dny i o víkendech. Místo se dá snadno rezervovat na www.yogacentrum.cz/rozvrh-5.


A co nám přibylo?

  • Prána jóga - 90 minut vědomého uvolnění, protažení, posílení a předně autentického prožití energií těla i ne-těla. Každý týden budeme aktivovat prvky kosmické Energie v nás prostřednictvím ásan, kryjí, manter, dechových cvičení, muder, relaxačních, koncentračních a meditačních technik.
  • Hot Yin Jóga - jedinečná varianta hatha jógy. Nejvýraznějším prvkem jsou dlouhé výdrže v ásanách. Na rozdíl od různých typů relaxační jógy, během kterých jsou studenti v pózách uvolnění a zrelaxovaní, jin jóga skrze výdrže vede k intenzivním prožitkům na vlastních hranicích. Tyto lekce cvičíme při teplotě 35-42 stupňů. Nově máme i Hot Vinyasa jógu!
  • Fit jóga - pomůže zpevnit a zharmonizovat tělo, díky tomu se budete cítit šťastnější, vyrovnanější a odolnější. Pravidelným cvičením se nastartuje metabolismus, budete se těšit z nové energie a dokážete lépe čelit každodennímu stresu.
  • Junior jóga - vychází z jógy pro dospělé, je však přizpůsobena schopnostem starších dětí. Aktivní děti jóga zklidní a naučí koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí.
  • Jóga s dětmi na srdci - metoda cvičení rodičů s dětmi v šátku nebo v ergonomickém nosítku, dle Anny Kohutové. Jde o sérii cvičení na 60 min, kde se začíná zahříváním, pak následuje blok jógy, blok lehkého tance, blok posilování, blok strečinku a relaxace. Hodina se dá ale i přizpůsobit podle chuti přítomných.
  • Večerní jóga - klasická hatha jóga zaměřená na momentální stav klientů, vnímání sama sebe, odpoutání se od okolního světa. Lekce jsou všestranné, neomezuje je věk, pohlaví, zdravotní omezení ani fyzická zdatnost.

Jóga v exotických krajích

Znáte nás, rádi za jógou vyrážíme do exotických krajů. Pro tuto sezónu chystáme Srí Lanku a Indii, neopakovatelné dovolené okořeněné pořádnou porcí jógových lekcí. Koupání, jóga a mořský vzduch je ta nejlepší terapie proti únavě z konce zimy!

Nová výbava z Yogashopu

Po celé září pro vás chystáme slevy na jógové vybavení od 10 % až do 30 %. První zářijový týden si můžete například koupit podložku - odolnou podložku na hot jógu, relaxační podložku Spike Mat v různých barvách a další. Druhý zářijový týden dojde na tašky a vaky - líbí se vám třeba tenhle, efektní a snadno pratelný? Ve druhé polovině září začneme voňavými ájurvédskými mýdly nebo slevou na veskrze užitečnou škrabku na jazyk. A nakonec si budete moci koupit třeba bezprsté ponožky, přece jen koncem září už mohou být nohy studené…

Jogínem od ponožek po rukavice

Chceme vás vidět ve zbrusu nových outfitech! :-) Zlevnili jsme mnoho kousků oblečení pro dámy i pány až o 50 %. Až do konce září si můžete vybrat ze stylových, pohodlných a příjemných kousků, které nedovolí nastydnout těm, kteří se zpotí na hot józe, které umožní pořádné protažení těm, kteří preferují třeba vinyasu, a ve kterých se nemusíte stydět ani odejít po hodině domů. Slevy se vztahují na vybrané pánské i dámské oblečení.

Těšíme se na vás tu i tam, v Praze i v horách, těšíme se na společná setkávání při józe!

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak funguje hormonální jógová terapie?

Informace o opětovném otevření našich studií k 25. květnu

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Co je to Body rolling?

Body rolling je komplexní protahovací cvičení na speciálních míčích, které vede k uvolnění a posílení hlubokých svalů.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz