Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Nesem vám noviny, pro všechny jogíny

22. 11. 2016
Nesem vám noviny, pro všechny jogíny

Za měsíc budeme touhle dobou strojit stromeček a vybalovat dárky. I jogíni a jogínky budou sedět v poloze lotosového květu a vybalovat dárky. Co letos potěší nejvíce? Máme pro vás přehled plný zaručených tipů, které nezklamou. Takže první otázka: Jakého druhu jsou vaši nejbližší jogíni? Čtěte dále!

Jogíni závisláci, jogínky závislačky: 40 lekcí

Někteří už té závislosti podlehli. Jiné to čeká po Vánocích, až půjdou poprvé vyzkoušet novou podložku.

Abyste vy nebo vaši blízcí získali pořádný jógový návyk, připravili jsme pro vás speciální nadílku: 40 lekcí na každý den od 20. ledna do 28. února 2017 - jedna libovolná lekce jen za 100 Kč. Pospěšte si, náš Jogíšek má takových nadílek jen 20! Objednávejte přes telefon, e-mailem nebo osobně na recepci našeho YC.

TIP: Nadílku lze samozřejmě zakoupit v podobě dárkového poukazu. Pro druhé. Nebo pro sebe...

Akce je nepřenosná a nezapočítává se do kreditu.


Jógoví estéti a jógové estétky: Vánoční jógová sada

Vydávají se vaši nejbližší na jógu vždy ve sladěném outfitu? Zkazí jim lekci, když na ně vyjde podložka neoblíbené barvy? Jógovým estétům a estétkám se nejvíce uleví, budou-li mít všechny jógové náležitosti v jednom designu. Na Yogashopu proto už několik týdnů sestavujeme vánoční sady na jógu, které stačí popadnout a jít… duše estétů konečně dosáhne pravého jógového klidu!

„Jogíni domácí“: Podložka na cvičení

Jsou lidé, kteří nejraději cvičí v klidu domova. Podle videa nebo knížky, s kočkou u hlavy nebo výhledem na zahradu. Ke cvičení doma je obzvlášť nezbytná kvalitní podložka, která neklouže, neujíždí pod nohama, nedrolí se a nešpiní podklad. Vybrat správnou může dát Jogíškům dost zabrat! Naštěstí se můžou obrátit na jógovou poradnu, kde jsme podrobně popsali výběr podložek úplně pro každého.
TIP: My máme úplně nejradši podložky jutové, 100% přírodní.

Jogíni a jogínky se zkráceným svalstvem: Cihličky a opasky

Zvlášť ze začátku bývá náročné dosáhnout do některých ásan a přesvědčit svaly a šlachy ke spolupráci. Není vůbec nic špatného na tom si trochu vypomoci. Yogashop nabízí výběr cihliček, bloků, opasků a polštářů k podložení různých částí těla a zvýšení komfortu při domácím i skupinovém cvičení. Je libo korek? Tvrzenou pěnu? Nebo designový polštář?


Jogíni a jogínky s touhou po vzdělání

Mnohým jógovým fanouškům nestačí jen prosté cvičení. Někteří chtějí jógu poznat více do hloubky. Vánoce bez knížek by beztak byly jen poloviční… ;-) Sečtělým jogínům a jogínkám vyberte knížku z Yogashopu nebo DVD ze stejného zdroje.
TIP: V tomhle semestru jsme si v Yogacentru hodně oblíbili jin jógu. Přeneste také svou pozornost od svalů ke šlachám, od kloubů k pojivovým tkáním a k opravdu hluboké relaxaci. Doporučujeme knihu Jin jóga od Biffa Mithoefera.

Jogínky a jogíni, kteří se rádi zdobí

Jóga na krku, jóga na zápěstí, jóga v uších? Příslušnost ke komunitě lze demonstrovat i pomocí pečlivě vybraných šperků z Yogashopu. Vybírejte jednotlivě i v sadách, stříbro či drahé kameny… pro všechny barevné typy!

Jogíni vybíraví, jogínky nerozhodné

Někdy je Jogíšek opravdu v koncích. Yogashop naštěstí zná řešení i v opravdu zapeklitých případech. Nevyzpytatelným jogínům a jogínkám neváhejte zabalit dárkovou poukázku z Yogashopu. Nabízíme široký rozsah nominálních hodnot, ze kterých si určitě vyberete.


Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz