Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Kateřina Jokešová

Má cesta k józe

K józe mě před osmi lety náhodou přivedla kamarádka, která chtěla doprovodit na lekci Bikram jógy v Londýně. Uvolnění těla a mysli, spojené se značnou fyzickou náročností, mě okamžitě nadchlo a u cvičení jógy v horké místnosti setrvávám doposud. Snaha hlouběji porozumět józe mě pak dovedla až k absolvování kurzu cvičitele jógy.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Na józe oceňuji její komplexnost. Fyzická cvičení mi pomáhají udržet si zdraví, dovolují mi zpomalit, oprostit se od neustálého toku myšlenek, sladit dech a pohyb. Jóga mi přinesla vědomější a pokornější přístup k životu, sobě i ostatním, protože se také zabývá morálními a lidskými hodnotami.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

V současné době vyučuji jógu v horké místnosti (hot yogu), založenou na pozicích hatha jógy. Tento přístup umožňuje přizpůsobit každou lekci klientům z hlediska náročnosti či volby jednotlivých pozic. V soukromí praktikuji zejména hatha jógu, ale snažím se poznávat a rozvíjet i v jiných typech jógy, např. v jin józe nebo integrální józe.

Koníčky a zájmy

K mým dalším zájmům patří kultura – divadla, koncerty, výstavy, ze sportů pak rekreační běh, plavání, jízda na kole a na běžkách. A pokud je volného času o trochu více, přidávám zahradničení, šití na stroji a degustaci moravských vín.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem