Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Andrea Skryjová

Má cesta k józe: Klasickou Hatha Yogu cvičím od roku 2011. Začala jsem s Yogou podle Lysebetha a ten mě ovlivňoval i v dalším životě - můj tří letý pobyt v Belgii v Bruselu, jsem zasvětila mimo jiné i praktikování a studiu jeho yogy v místě jeho působení v jeho mateřštině.  

 

Jak jóga ovlivňuje můj život? Ovlivnila a stále ovlivňuje. Díky každodennímu (skoro každodennímu) praktikování riššikéšské sestavy spolu se cvičením pánevního dna  a zdravým životním stylem mám dnes dvě krásné děti, tímto yoga ovlivnila můj život natolik, že jsem přesvědčená že funguje v mnoha oblastech, z mé vlastní zkušenosti i tam, kde by se mohlo zdát, že je lékařská věda krátká.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?  Klasickou Hatha Yogu. 

Yoga pro všechny.  Klasickou Hatha Yogu v Hot prostředí. Následuji učení podle André Van Lysebetha (Šivananda Yoga)

Koníčky a zájmy: má rodina, život sám je můj největší koníček, Yoga, příroda, člověk, sport jako in-line, lyžování, plavání, vysokohorská turistika včetně via ferrata,

Certifikáty a zkušenosti: 

Kurz učitele Hatha Yogy (MŠMT, Yoga Alliance),

Kurz relaxační a sportovní masáže -Trenérská a masérská škola Romana Šimáčka v Brně (MŠMT) - Yoga je výbornou formou automasáže:-)

Lekce jógy učené lektorem