Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Ivana Pauerová

Má cesta k józe

S jógou jsem se setkávala od dětství. V dospělosti mě jóga chytla a začala jsem chodit na lekce velmi často a pravidelně. Časem se moje jógová praxe stávala pravidelnější a pocítila jsem potřebu vědět o ní víc ‒ rozhodla jsem se proto absolvovat kurz učitele jógy a začala jógu občas vyučovat.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Díky józe se cítím lépe, čerpám z ní energii a baví mě skrze ni poznávat nové lidi. Jóga mi přináší kromě protažení pocit klidu a radosti. Praktikuji již několik let a stále se učím, jak plynule zlepšovat fyzickou i duševní stabilitu jógovými technikami.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Sama praktikuji nejvíce hatha jógu s prvky jin jógy, pro sebe to nazývám ha-jin-tha. Vyučuji hatha jógu, hot jógu pro začátečníky, relaxační jógu a jin jógu.

Koníčky a zájmy

V první řadě jóga a vše okolo ní, ale svoji práci filmové dokumentaristky a dramaturgyně vnímám také zároveň jako koníček.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem