Yogacentrum Hlavní menu

Petr Ulrych

Petr Ulrych, CZ, RYT500

Vnímá jógovou praxi jako práci s energií. Jógu studoval v Praze (Yogacentrum, RYT 200) a Indii (Paramanand Yoga Institute, Indore, India, RYT 500). Žije životem jógového nomáda - cestuje po světě a učí, převážně v Asii, Středomoří a Čechách. Klade důraz na autenticitu soukromého prožitku a rozvoje, jeho lekce jsou tedy živé v reakci na novost vlastní zkušenosti. Základ Hatha jógy obohacuje aktuálně prvky kundalini jógy, tantra jógy a prvky taoistických technik. Petr věnuje zvýšenou pozornost terapeutické a detoxikační józe.

V osobním životě prošel Petr řadou profesí a vztahů. Vydal pět knih beletrie, jako výtvarný fotograf je dodnes zastoupen Leica Gallery Prague a jeho obchodní firma mu zajistila možnost žít jako rentiér. Po tom, co vše prodal, se dnes ovšem věnuje převážně józe, resp. prozkoumávání forem a rovin vědomí.Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz