Yogacentrum Hlavní menu

O Yogacentru

Holešovice

Jóga se stávala v posledních letech stále populárnější a rozšířenější, nejrůznější lekce praskaly ve švech a zvyšovala se poptávka po kvalitně vedených kurzech. Proto jsme se rozhodli zúročit své mnohaleté zkušenosti s jógou a nabídnout klientům možnost cvičit v útulném, téměř rodinném, prostředí. Mateřské studio v Ďáblicích najdete v Hořínecké ulici. Od začátku jsme nabízeli široké spektrum lekcí. Snažili jsme se představovat nejrůznější typy jógy a umožnit praktikování všem věkovým i výkonnostním kategoriím. Prostor centra však brzy přestal stačit všem zájemcům o lekce jógy, a proto jsme otevřeli holešovickou pobočku v areálu bývalého pivovaru.

HolešoviceYogacentrum stále roste a vyvíjí se - roste počet klientů, lektorů i služeb. Stále rozšiřujeme nabídku lekcí - myslíme na děti, rodiče na rodičovské dovolené, seniory a seniorky, unavené manažery i sportovkyně. Chceme, aby si v Yogacentru každý mohl najít lekci, která mu bude vyhovovat a bude se na čas strávený u nás těšit. Každoročně pořádáme také kurz pro učitele jógy. Předáváme své zkušenosti a budoucí lektoři se zdokonalují ve znalostech jógy, ale i lidského těla a duše.

Kromě Yogacentra provozujeme také Yogashop - internetový obchod se vším, co k józe patří. Nejedná se jen o pomůcky, podložky a oblečení, ale také publikace o józe, DVD, šperky či ajurvédskou kosmetiku. Snažíme se přinést novinky i staletím prověřené produkty, které zpříjemní cvičení a obohatí život.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Mezinárodní den jógy

Jeden z nejnověji vyhlášených mezinárodních dnů připadá na 21. června. Slavíme svátek všech jogínů! Yogacentrum Holešovice slaví hned nadvakrát. Připojte se k nám v Holešovicích nebo ve Stromovce!

Workshop tree yogy

Teplé jarní počasí láká mnohem víc do přírody než do jógového sálu. Nechceme naše milé jogíny a jogínky trápit mezi čtyřmi stěnami, proto od jara 2017 najdete v programu Yogacentra světovou novinku: TREE YOGU.

Co to bude? Jógové menu, prosím!

Ráno je tma, chladno a tělo se vzpírá. K večeru se otevírají divadla a kina, chodí se na večeře a domů je to někdy příliš daleko, nebo naopak už úplně blizoučko… Povedlo se vám začít plnit jógová předsevzetí verze 2017? Jestli ne, zamyslete se nad poledními lekcemi.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz