Yogacentrum Hlavní menu

Hatha jóga pro začátečníky

Náročnost lekce: (pro začátečníky)
Předchozí lekce Následující lekce

Hatha jóga pro začátečníky je určena zejména pro ty, kteří se s jógou teprve seznamují nebo mají velmi malé zkušenosti. Kurzy hatha jógy pro začátečníky jsou vedeny v pomalém tempu a zaměřují se především na výuku jednotlivých pozic (ásan), práci s dechem (pránájáma) a relaxaci.

Kurzy hatha jógy pro začátečníky nejsou omezeny věkem, pohlavím, zdravotním omezením ani fyzickou zdatností. Jsou všestranné a opravdu určené pro všechny na jakémkoli stupni zdatnosti a výkonnosti.

Účinky Hatha jógy

 • zlepšení stability, koncentrace a práce s dechem
 • posílení těla
 • protažení celého těla

Co si vzít na lekci Hatha jógy?

Ke cvičení hatha jógy pro začátečníky nepotřebujete nic. Přijďte naboso (choulostivější jedinci si mohou ponechat ponožky) v pohodlném bavlněném oblečení a zbytek si můžete zdarma půjčit u nás, např. podložky na jógu, meditační polštáře a další pomůcky na jógu. Vlastní pomůcky si můžete zakoupit později, např. v našem jóga obchodu.

Blízké lekce

Hatha jóga pro začátečníky Čtvrtek 22.06.2017 17:30 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Kristýna Přihlásit se
Hatha jóga pro začátečníky Čtvrtek 22.06.2017 20:00 220 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Petr Přihlásit se
Hatha jóga pro začátečníky Neděle 25.06.2017 20:15 220 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Petr Přihlásit se
Hatha jóga pro začátečníky Úterý 27.06.2017 20:00 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Iva Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Lektoři lekcí Hatha jóga pro začátečníky

Výběr lektora je důležitý. Vyzkoušejte jógu pod vedením různých učitelů jógy a vyberte si toho, jehož styl vám bude nejbližší.

Ohlasy klientů

 • Hatha jóga pro začátečníky s paní Ivou v Holešovicích byla úžasná, neopakovatelný zážitek, je vidět, že má za sebou velkou praxi a má to vyladěné do detailů (zádrže, zpívala mantry, vše krásně zapadalo do lekce a zároveň to bylo přirozené)

  Eva Tamoková

 • K hathajóze mě přivedla bolest zad a zájem o hlubší typ cvičení. Už po první lekci v holešovickém Yogacentru jsem věděla, že jógu si ze svého života utéct nikdy nenechám. Jsem na mateřské a pocity harmonie, které u Vás prožívám, když po lekci naskočím do zpáteční noční tramvaje, jsou k nezaplacení. Jóga je zázrak - už po 1. lekci mě přestaly po 4 letech bolet záda. Navštěvuji úterní večerní hathajógu, kde se zpočátku lektoři střídali. Nejvíce mě zaujala Aneta, hodně podporuje, v lekci toho spoustu stihne, přišlo mi, že je s jógou "jedna ruka". Ostatní lektorky jsou každá úplně jiná, přesto hodiny krásně fungují. Dobré pocity z Yogacentra začínají už v recepci, černovlasá slečna je ochotná, milá, se vším poradí. (...) Mně se u Vás fakt moc líbí. Čisto, nikdo nic nevnucuje, lektoři se snaží a z meditací se mi nikdy nechce vracet zpátky na zem. :-)

  Klára Palasová

 • Mám to tu ráda, neboť se mi zde v inspirujícím prostředí dostává vlídnosti, tolerance a akceptace (nikdy jsem neměla z tělocviku jedničku ;-)), ale zároveň i pevného vedení, a nechybí smysl pro humor :-). Je tu čisté, pěkně upravené prostředí s veškerým zázemím, včetně sprchových koutů. Rozvrh je pestrý a kvalita hodin vynikající. Nejoblíbenější = ranní Jóga s Petrou, nejpřínosnější = hatha jóga s Janou. Moc oceňují polední „lunch-break“ lekce, což je výborné protažení při celodenním sezení v kanceláři. Líbí se mi spojení komorního studia s obchodem navázaným na e-shop, kde si mohu pořídit vše, co potřebuji k domácí praxi (od cvičebních pomůcek , přes ajurvédskou kosmetiku, čaje a doplňky výživy, až po knihy a DVD). (...) Yogacentrum považuji za svoje oblíbené „domovské“ jóga studio, odtud je moje jogamatka a báječně se mi tu jóguje (a spoustu jsem se tu toho naučila). Doporučuji

  Magdalena Hort

 • Hatha jóga pro začátečníky s Petrem byla téměř rok mojí nejoblíbenější. Od své kamarádky mám také dobré ohlasy na Hot jógu, kterou v následujících chladnějších měsících mám v plánu také vyzkoušet. Co mne ale naprosto nadchlo byla relaxační jóga s Ivou. Iva na mne působí jako úžasná éterická bytost, vyzařuje úžasnou energii a její přítomnost mi je velice příjemná. Bohužel jsem se nedávno přestěhovala a do Yogacentra to mám teď přes celou Prahu. Nestíhám proto chodit pravidelně jako v minulých letech. Nicméně jsem na Vaše Yogacentrum nezanevřela a těším se, že jakmile budu mít trochu volněji, zase se k Vám budu ráda vracet. Připomínky žádné nemám, naopak - Yogacentrum v Holešovicích má úžasnou atmosféru, cítím tam příjemnou energii a téměř vždycky od Vás neodejdu - ale odlítnu! :-) Jen tak dál!

  Kateřina

Zobrazit další

Zobrazit další

Chcete si vyzkoušet jiné lekce pro začátečníky

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Mezinárodní den jógy

Jeden z nejnověji vyhlášených mezinárodních dnů připadá na 21. června. Slavíme svátek všech jogínů! Yogacentrum Holešovice slaví hned nadvakrát. Připojte se k nám v Holešovicích nebo ve Stromovce!

Workshop tree yogy

Teplé jarní počasí láká mnohem víc do přírody než do jógového sálu. Nechceme naše milé jogíny a jogínky trápit mezi čtyřmi stěnami, proto od jara 2017 najdete v programu Yogacentra světovou novinku: TREE YOGU.

Co to bude? Jógové menu, prosím!

Ráno je tma, chladno a tělo se vzpírá. K večeru se otevírají divadla a kina, chodí se na večeře a domů je to někdy příliš daleko, nebo naopak už úplně blizoučko… Povedlo se vám začít plnit jógová předsevzetí verze 2017? Jestli ne, zamyslete se nad poledními lekcemi.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz