Yogacentrum Hlavní menu

Informace o lektorce Angela Jervis-Read

Angela má hluboké znalosti o energetickém i fyzickém těle. Snaží se sdělovat složité myšlenky a principy jednoduše a přístupně pro studenty. Připravuje kurzy pro učitele jógy i studenty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o své jógové praxi i o sobě.
Často jí studenti po jejích lekcích říkají: “Dělala jsi přesně to, co jsem dnes potřeboval. Jak jsi to dokázala?”. Není to kouzlo, ale hluboké porozumění těla, psychosomatických vztahů a znalosti toho, jak jóga působí na naše tělo a mysl.

Angela začala s jógou v roce 1998 a od té doby je ponořena do jejího světa. Vede mezinárodní certifikované kurzy Jin jógy a Vinyasa jógy pro učitele. Je zakladatelkou Sundara Yoga studia v kanadském Torontu, píše o zdraví do wellness časopisů, objevuje se v televizních pořadech, přednáší na mezinárodních konferencích a dokončuje svou první knihu.

Soustřeďuje se převážně na výuku nových učitelů,  pomáhá jim najít jejich autentický styl. Specializuje se na filozofii, asány, energetickou a fyzickou anatomii, sanskrt, dechová cvičení a meditace.

Jejími učiteli byli Sarah Powers, Glen Black, Ron Reid, Jonathan Austman, Jeannine Woodall, Tracey Soghrati. V současnosti studuje pod vedením Swami Sudhir ve škole Sampoorna indické Goi.

Má zkušenosti s gymnastikou, vystudovala filozofii na McMasters University, díky čemuž má podnětný a přemýšlivý přístup k výuce jógy.

Přečtěte si celý rozhovor nejen o Jin józe s Angelou Jervis na našem blogu

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz