Yogacentrum Hlavní menu

Výhodné předplatné pomocí kreditu

Pro návštěvníky Yogacentra nabízíme zvýhodněné vstupné ve formě kreditu.

Objednat kredit

 

Výhody využívání kreditu

Při pořízení kreditu můžete obdržet až 30% slevu na jednotlivé lekce. Výše slevy se odvíjí od výše vloženého kreditu. Sleva se Vám promítne jako bonus ke kreditu. Umožňujeme nákup kreditu 400, 800, 1200, 1800, 2500, 5000Kč.

Kredit 400 Kč 800 Kč 1200 Kč 1800 Kč 2500 Kč 5000 Kč
Bonus přičtený ke kreditu 32 Kč 80 Kč 144 Kč 270 Kč 500 Kč 1500 Kč
Sleva v podobě navýšení kreditu 8 % 10 % 12 % 15 % 20 % 30 %

Vstupní karta

Na vstupní kartě je čárový kód, který je hlavní a jedinou identifikací uživatele, na kterého byla karta vydána. Výhodou karty je, že je přenositelná tj. můžete ji zapůjčit kamarádům atd.

Každý držitel karty Yogacentra při nákupu zboží v Yogashopu (www.yogashop.cz) obdrží 7% slevu z ceny nákupu. Na každé kartě je slevový kupón (7% sleva), který zadáte při nákupu v našem e-shopu.

Při pořízení kreditu obdržíte (není podmínkou) vstupní kartu Yogacentra pouze za zálohový poplatek 100Kč, který se při vrácení nepoškozené karty vrací klientovi zpět.

Jak získat kredit a vstupní kartu?

Po zaregistrování (přihlášení) do našeho on-line rezervačního systému (www.rezervace.yogacentrum.cz) přejděte na záložku „Objednávka kreditu“. Zde si můžete vybrat kredit v rozmezí 400 Kč až 5000 Kč. Po zaplacení (hotovost, bank. převod, platební karta) vámi zvoleného kreditu požádáte recepční o vydání vstupní karty.

Objednat kredit

Podmínky používání kreditu

Kredit má omezenou, tříměsíční platnost (maximálně 92 dní) od uhrazení kreditu. Kredit se po 92 dnech stane pouze neaktivní. Zbytek kreditu na kartě není vratný a v případě neobnovení minimální výší 400,- propadne poskytovateli služeb 365 (třista šedesátým pátým) dnem od posledního navýšení kreditu. Na lekce a kurzy, které se konají po datu platnosti vašeho kreditu, se můžete objednat předem a to po celkovou dobu trvání platnosti vašeho kreditu. Kredit je možno využít i po datu uplynutí jeho platnosti, podstatné je datum přihlášení na lekci.

Rezervační systém yogacentrum

Více informací o rezervačním systému naleznete zde.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz