Yogacentrum Hlavní menu

Výhodné předplatné pomocí kreditu

Pro návštěvníky Yogacentra nabízíme zvýhodněné vstupné ve formě kreditu.

Objednat kredit

 

Výhody využívání kreditu

Při pořízení kreditu můžete obdržet až 30% slevu na jednotlivé lekce. Výše slevy se odvíjí od výše vloženého kreditu. Sleva se Vám promítne jako bonus ke kreditu. Umožňujeme nákup kreditu 400, 800, 1200, 1800, 2500, 5000Kč.

Kredit 400 Kč 800 Kč 1200 Kč 1800 Kč 2500 Kč 5000 Kč
Bonus přičtený ke kreditu 32 Kč 80 Kč 144 Kč 270 Kč 500 Kč 1500 Kč
Sleva v podobě navýšení kreditu 8 % 10 % 12 % 15 % 20 % 30 %

Vstupní karta

Na vstupní kartě je čárový kód, který je hlavní a jedinou identifikací uživatele, na kterého byla karta vydána. Výhodou karty je, že je přenositelná tj. můžete ji zapůjčit kamarádům atd.

Každý držitel karty Yogacentra při nákupu zboží v Yogashopu (www.yogashop.cz) obdrží 7% slevu z ceny nákupu. Na každé kartě je slevový kupón (7% sleva), který zadáte při nákupu v našem e-shopu.

Při pořízení kreditu obdržíte (není podmínkou) vstupní kartu Yogacentra pouze za zálohový poplatek 100Kč, který se při vrácení nepoškozené karty vrací klientovi zpět.

Jak získat kredit a vstupní kartu?

Po zaregistrování (přihlášení) do našeho on-line rezervačního systému (www.rezervace.yogacentrum.cz) přejděte na záložku „Objednávka kreditu“. Zde si můžete vybrat kredit v rozmezí 400 Kč až 5000 Kč. Po zaplacení (hotovost, bank. převod, platební karta) vámi zvoleného kreditu požádáte recepční o vydání vstupní karty.

Objednat kredit

Podmínky používání kreditu

Kredit má omezenou, tříměsíční platnost (maximálně 92 dní) od uhrazení kreditu. Kredit se po 92 dnech stane pouze neaktivní. Zbytek kreditu na kartě není vratný a v případě neobnovení minimální výší 400,- propadne poskytovateli služeb 365 (třista šedesátým pátým) dnem od posledního navýšení kreditu. Na lekce a kurzy, které se konají po datu platnosti vašeho kreditu, se můžete objednat předem a to po celkovou dobu trvání platnosti vašeho kreditu. Kredit je možno využít i po datu uplynutí jeho platnosti, podstatné je datum přihlášení na lekci.

Rezervační systém yogacentrum

Více informací o rezervačním systému naleznete zde.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz