Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, nepůjčujeme ale podložky (prosíme, noste si vlastní!). Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Masáže a cvičení s prvky fyzioterapie

Masáže

Potřebujete se zrelaxovat, odpočinout a nemůžete na sebe najít dostatek času? Přijďte si odpočinout na relaxační masáž u nás ve studiu. Nabízíme vám možnost masáže jedné části těla např. zad nebo končetin. Lze si i na přání dokoupit další části těla k masáži. Popřípadě pokud potřebujete naprosto dokonalý relax celého těla, nabízíme vám i celotělové masáže.

Cena

Individuální cvičení s prvky fyzioterapie

Cena

Kineziotape

Nově vám nabízíme možnost kineziotejpingu. Kineziotejp funguje na bázi facilitace (jemné dráždění) tkáně, která je pod ním a tím zlepšuje prokrvení a celkové uvědomění si daného místa pro tělo. Aplikace tejpu je vhodná jak na akutní nebo chronické bolesti pohybového aparátu, tak jako prevence možných zranění při sportu. Tejp vám bude aplikován přímo na míru, dle místa a typu obtíže.

Cena

Integrace zjizvené tkáně do fasciální sítě

Každá jizva se hojí vytvořením nové a většinou pevnější tkáně v místě poranění. Některé mohou být ‚pouze‘ estetickou záležitostí, jiné mohou vnášet do života velké fyzické nepříjemnosti, jako jsou srůsty. Terapie je vhodná pro širokou škálu jizev, krom keloidních jizev (výrazně vystouplé, často rudé jizvy). Terapie je prováděna dle americké rolferky Sharon Wheeler a momentálně je tato metoda vědecky zkoumána doktorem Schleipem. Zakládá si na jemné manipulaci nejprve s povrchem jizvy, následně se pracuje s jizvou i v hloubce. Odstraňují se tak adheze (‚slepeniny‘) měkkých tkání k sobě a nejrůznější srůsty. Také se často podaří jizvu více zahladit a ‚zneviditelnit‘. Dle typu, velikosti a závažnosti jizvy je doporučeno 1 – 4 terapie.

Cena

Kontakt
Jana Smažíková ml.
Email: smazikova@gmail.com
Tel: 739 172 644

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Aktuálně: Informace o provozu našeho studia k 22. 11. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz