Milé jogínky, milí jogíni, obě naše studia jsou v současnosti uzavřená. Podívejte se na Průvodce domácím cvičením nebo si s námi zacvičte online!

Jóga na rajském ostrově Srí Lanka

...Dopřejte si i Vy aktivní relaxaci, zasloužíte si jí...

Připojte se k nám a pojeďte strávit nezapomenutelných 14 dní na jižním pobřeží tropického ostrova Srí Lanka. Srí Lanka to je to pravé příhodné místo pro relaxaci a načerpání nových sil. Pobyt pořádá CK Yogacentrum Praha s.r.o .

Další fotografie z našeho pobytu v roce 2014, 2015 a 2016

Cena zahrnuje

Itinerář pobytu

Letecké spojení z Prahy přes Dubaj leteckou společností  Emirates nebo Flydubai

V případě zájmu můžeme váš pobyt upravit dle vašeho požadavku.

 

Informace o pobytu

Náš pobyt bude na jihu Srí Lanky nedaleko historického města Galle ve středisku Unawatuna. Ubytování (Rezidence Land's End) se nachází v tropické zahradě přímo na břehu Indického oceánu a je oázou klidu, kde je překrásný výhled na oceán s jedinečným pohledem na západ slunce. V dálce je vidět stará holandská pevnost s majákem historického města Galle. Lekce jógy budou na terase s výhledem na oceán.

Ubytování je ve dvou vilkách (Land's End, Thani Tharuwa) s bazénem a výhledem na oceán nebo do zahrady. Dále nabízíme také pokoje v domku v zahradě, který s vilkami přímo sousedí. Pokoje v domku jsou nově rekonstruovány a vybaveny klimatizací.
Ubytování je v pokojích s dvoulůžkovými postelemi.  Některé pokoje  jsou vybaveny klimatizací nebo ventilátorem. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení. V hlavní vilce (obývák, terasa) je možnost bezplatného připojení k Wi-Fi.

Pláž Unawatuna je vzdálená 5 minut chůze od ubytování a nabízí koupání, rybaření a výlety na loďkách. Přímo na pláži se nachází bezpočet restaurací s výbornou kuchyní (cena jídla v místních restauracích se pohybuje od 60 – 150Kč).
Během minulého pobytu byly večeře připravovány přímo v místě našeho ubytování. Každý večer místní kuchař připravil večeři dle individuální objednávky (vegetariánské jídlo nebo čerstvý seafood). Opravdu kulinářský zážitek...mňam, mňam. :-) Jeden večer byl věnován kurzu vaření z místních surovin...

Denní výlety jako i několikadenní poznávací zájezdy jsme schopni zorganizovat podle Vašeho přání přímo z místa našeho ubytování.

 

Nabídka pokojů

Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu na dvoulůžkovém pokoji se snídaní a cvičením jógy.

Místo Typ pokoje Cena / os. se cvičením Cena / os. bez cvičení Single pokoj se cvičením Single pokoj bez cvičení
Vila Land`s End pokoj Dream View I. (klimatizace) 21.790,-
19.790,-
39.790,-
37.790,-
pokoj Dream View II. (klimatizace) 21.790,- 19.790,-- 39.790,- 37.790,-
pokoj I. (klimatizace) rezervace rezervace rezervace rezervace
pokoj  II. (klimatizace) 19.990,- 17.990,- 36.390,- 34.390,-
pokoj Garden View I. (klimatizace) rezervace rezervace rezervace rezervace
pokoj Garden View II. (ventilátor) rezervace rezervace rezervace rezervace
Vilka Thani Tharuwa pokoj Sunset Ocean View I. (klimatizace) 19.990,- 17.990,-
36.390,-
34.390
pokoj Sunset Ocean View II. (klimatizace) 19.990,- 17.990,- 36.390,- 34.390
pokoj Jungle View (klimatizace)

18.990,-

16.990,- 32.890,-
30.890,-
Garden House pokoj I. (klimatizace) rezervace rezervace rezervace-
rezervace
pokoj II. (klimatizace) rezervace rezervace rezervace rezervace
pokoj III. (klimatizace) rezervace
rezervace rezervace rezervace

Cena nezahrnuje

- Letenku
Letenku můžeme zařídit

- Transport z a na letiště
Přibližně 25 USD na osobu jedna cesta. V případě požadavku zařídíme individuální odvoz (např. jiný letecký spoj)

- Cestovní pojištění účatníka

- Stravování
(mimo snídaní, které jsou zahrnuty v ceně)

- Vízum na Srí Lanku

Doporučujeme podat žádost o vízum elektronicky před cestou (vydání víza je spíše formalita...)

Přihláška na akci, podmínky účasti a platby

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420732445530 či na e-mailu info@yogacentrum.cz. Tím Vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení Vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výší 9.990Kč. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti ve studiích Yogacentra.

Doplatek platby uhraďte nejpozději do 8. ledna 2017.

Storno podmínky

Vyplněná přihláška a zaplacená záloha slouží jako doklad o vážném zájmu klienta zúčastnit se pobytu na Srí Lance.

Možnosti výletů

Jednodenní

Vícedenní

Srí Lanka

Je ostrovní stát v jihovýchodní Asii. Nachází se na ostrově Cejlon jen kousek od Indického poloostrova. Srí Lanka je tropický ostrov v teplém bleděmodrém oceánu, kapka ukápnutá z obrovské rozlohy Indie. Země která je od pradávna s Indií spjatá, a přeci tak jiná. Srí Lanka se také nazývá Rajským ostrovem. Je to ostrov, kde máte slunce přímo nad hlavou od rána do večera, v poledne marně hledáte svůj stín. Od rovníku vás dělí jen 6° severní šířky. Perla nebo smaragd Indického oceánu, země čaje, drahokamů, národních parků, vodopádů a lidí, kteří vám vždycky ochotně pomohou a poradí – to je Srí Lanka. Srí Lanka je exotický tropický ráj s neuvěřitelně rozmanitou přírodou i kulturou. Ostrov čajovníkových plantáží, volně žijících slonů a koření leží v Indickém oceánu, obklopený písečnými plážemi a korálovými útesy. Najdeme tu tropický prales, skalní kresby i chrámy ztracené v džungli, objevíme královská města i posvátná místa buddhistů i hinduistů.

Srí Lanka je země mnoha tváří. Od prvního okamžiku Vás země dostane svým kulturním i přírodním bohatstvím. Dovolená na Srí Lance Vás nabije energií. Kulturní i přírodní bohatství jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.

Průměrné teploty

Průměrná teplota v níže položených oblastech je 27°C. V sezóně (prosinec-březen) je u moře velmi příjemně a to i v noci (20°C – 30°C). Na horách klesá teplota v noci i pod 10°C, pozor na to. Teplota moře se celoročně pohybuje mezi 27°C – 30°C . Vzdušná vlhkost je velmi vysoká, v rozmezí 70% - 90%.

Časový posun:

Čas je posunut proti České republice o + 4,5 hodin v zimním čase a o +3,5 hodin v letním čase.

Ceny zboží a služeb:

Přestože je na Srí Lance poměrně levně, je dobré si dopředu rozmyslet kolik si vzít s sebou peněz. Výběr z bankomatů nebo výměna hotovosti v USD i Euro je poměrně jednoduchá, i tak je dobré se zorientovat v cenách za zboží a služby. První výměnu je možné provést za velmi výhodných podmínek již na letišti. Srílanské rupie není běžně možné vyměnit mimo území Srí Lanky. K nákupu rupií je možné použít celou řadu bankovních domů tak i velké množství směnáren.

Tak jako všude jinde na světě se snaží prodejci vydělat co nejvíce, což se jim velice daří zvlášť při neznalosti místních poměrů. Poměrně často je možné cenu upravit smlouváním, smlouvání o ceně je pro místní tak trochu národním sportem. Ale ne vše a všude je možné cenu usmlouvat. Nelze smlouvat pevně stanovené ceny v kamenných obchodech, v restauraci, jízdenky a vstupy do památek. Ideálním místem na smlouvání je taxi, tržiště, prodejny koření, hedvábí apod.

Každému návštěvníkovi ostrova Srí Lanka se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu na Srí Lanku začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Za každým usměvem se skrývá příslib dokonalé dovolené, kterou nezažijete nikde jinde. Srí Lanka svým kulturním i přírodním bohatstvím Vás bude znovu lákat k návratu.

Fotogalerie ze Srí Lanky 2016


Fotogalerie ze Srí Lanky 2015


Fotogalerie ze Srí Lanky 2014


Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Rozhovor: Jak se stát lektorem jógy? II.

Přečtěte si druhý díl rozhovoru o cestě jógové lektorky Soni Žídkové. Můžete ji potkat na lekcích Vinyasa Flow každé pondělí od 19:30 a HOT jógy ve čtvrtek od 17:30.

Nastartujte jógovou rutinu: sezóna podzim 2020

Prázdniny jsou u konce a nucená koronavirová pauza je snad nadobro za námi. Připravili jsme pro vás nový rozvrh a pár jóga akcí, tak přijďte opět nastartovat svou jógovou rutinu!

Rozhovor: Jak se stát lektorem jógy? I.

Přinášíme vám dvoudílnou sérii rozhovorů s lektorkami, které s námi absolvovaly Kurz instruktora jógy v Yogacentru. Co je inspirovalo k tomu stát se lektorkami jógy, jaká byla jejich cesta a jak se mají dnes?

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz