Milé jogínky, milí jogíni, obě naše studia jsou v současnosti uzavřená. Podívejte se na Průvodce domácím cvičením nebo si s námi zacvičte online!

Jóga na rajském ostrově Srí Lanka

...Dopřejte si aktivní relaxaci, zasloužíte si ji...

Připojte se k nám a pojeďte strávit nezapomenutelných 12 dní na jižním pobřeží tropického ostrova Srí Lanka. Srí Lanka to je to pravé příhodné místo pro relaxaci a načerpání nových sil. Pobyt pořádá CK Yogacentrum Praha s.r.o .


Fotografie z našeho pobytu v roce 2014, 2015 a 2016 (jiné místo pobytu)

Cena zahrnuje

Itinerář pobytu

V případě zájmu můžeme váš pobyt upravit dle vašeho požadavku.

 

Informace o pobytu

Náš pobyt bude na jihu Srí Lanky, Payagala South. Ubytování (Czech Beach Resort) se nachází přímo u písčité pláže na břehu Indického oceánu a je oázou klidu, kde je překrásný výhled na oceán s jedinečným západem slunce. Lekce jógy budou na terase s výhledem na oceán.

Czech Beach Resort je malý rodinný hotel o kapacitě pěti dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojů, situovaný v krásné tropické zahradě přímo na pobřeží Indického oceánu v místě zvaném Payagala South (cca 60 km na jih od Kolomba, tj. 100 km od letiště). Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na oceán, jsou vybaveny klimatizací, toaletou a sprchou s teplou a studenou vodou, postele mají vlastní moskytiéru. Možnost bezplatného připojení k Wi-Fi.

Hotel disponuje vlastním minibusem a osobním automobilem pro zajištění transferu z/na letiště a výletů po Srí Lance. Dále jsou k dispozici místní motorové tříkolky zvané tuk-tuky pro místní výlety, nákupy apod.

Denní výlety i několikadenní poznávací zájezdy jsme schopni zorganizovat podle vašeho přání přímo z místa ubytování.

Cena nezahrnuje

- Letenku
Letenku můžeme na požádání zařídit.

- Transport z a na letiště
Přibližně 25 USD na osobu jedna cesta. V případě požadavku zařídíme individuální odvoz (např. při příletu v jinou dobu).

- Cestovní pojištění účastníka
O pojištění se vám rádi postaráme.

- Vízum na Srí Lanku

Doporučujeme podat žádost o vízum elektronicky před cestou (vydání víza je spíše formalita...)

Přihláška na akci, podmínky účasti a platby

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420 732 445 530 či na e-mailu info@yogacentrum.cz. Tím vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výši 50 % z celkové ceny pobytu. Platbu poukažte na náš bankovní účet (viz přihláška). 

Doplatek platby uhraďte nejpozději do 14. září 2019.

Storno podmínky

Vyplněná přihláška a zaplacená záloha slouží jako doklad o vážném zájmu klienta zúčastnit se pobytu na Srí Lance.

Možnosti výletů

Jednodenní

Vícedenní

Srí Lanka

Ostrovní stát v jihovýchodní Asii. Nachází se na ostrově Cejlon jen kousek od Indického poloostrova. Srí Lanka je tropický ostrov v teplém bleděmodrém oceánu, kapka ukápnutá z obrovské rozlohy Indie. Země, která je od pradávna s Indií spjatá, a přece tak jiná.

Srí Lanka se někdy nazývá Rajským ostrovem. Je to ostrov, kde máte slunce přímo nad hlavou od rána do večera, v poledne marně hledáte svůj stín. Od rovníku vás dělí jen 6° severní šířky. Perla nebo smaragd Indického oceánu, země čaje, drahokamů, národních parků, vodopádů a lidí, kteří vám vždycky ochotně pomohou a poradí – to je Srí Lanka. Exotický tropický ráj s neuvěřitelně rozmanitou přírodou i kulturou. Ostrov čajovníkových plantáží, volně žijících slonů a koření leží v Indickém oceánu, obklopený písečnými plážemi a korálovými útesy. Najdeme tu tropický prales, skalní kresby i chrámy ztracené v džungli, objevíme královská města i posvátná místa buddhistů i hinduistů.

Srí Lanka je země mnoha tváří. Od prvního okamžiku vás dostane svým kulturním i přírodním bohatstvím. Dovolená na Srí Lance vás nabije energií. Kulturní i přírodní bohatství jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.

Průměrné teploty

Průměrná teplota v níže položených oblastech je 27 °C. V sezóně (prosinec–březen) je u moře velmi příjemně a to i v noci (20–30 °C). Na horách klesá teplota v noci i pod 10 °C, pozor na to. Teplota moře se celoročně pohybuje mezi 27–30°C . Vzdušná vlhkost je velmi vysoká, v rozmezí 70–90 %. 

Časový posun:

Čas je posunut proti České republice o + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase.

Ceny zboží a služeb

Přestože je na Srí Lance poměrně levně, je dobré si dopředu rozmyslet, kolik si s sebou vezmete peněz. Výběr z bankomatů nebo výměna hotovosti v USD i eurech je poměrně jednoduchá, i tak je dobré se zorientovat v cenách za zboží a služby. První výměnu je možné provést za velmi výhodných podmínek již na letišti. Srílanské rupie není běžně možné vyměnit mimo území Srí Lanky. K nákupu rupií je možné použít celou řadu bankovních domů i velké množství směnáren.

Tak jako všude jinde na světě se snaží prodejci vydělat co nejvíce, což se jim velice daří zvlášť při zákazníkově neznalosti místních poměrů. Poměrně často je možné cenu upravit smlouváním, smlouvání o ceně je pro místní tak trochu národním sportem. Ale ne vše a všude je možné cenu usmlouvat. Nelze smlouvat pevně stanovené ceny v kamenných obchodech, v restauraci, dopravních prostředcích a neusmlouváte ani vstupy do památek. Ideálním místem na smlouvání je taxi, tržiště, prodejny koření, hedvábí apod.

Každému návštěvníkovi ostrova Srí Lanka se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu na Srí Lanku začíná dokonalá péče o vaši osobu. Za každým úsměvem se skrývá příslib dokonalé dovolené, kterou nezažijete nikde jinde. Srí Lanka vás svým kulturním i přírodním bohatstvím bude znovu lákat k návratu.

Fotogalerie ze Srí Lanky 2016


Fotogalerie ze Srí Lanky 2015


Fotogalerie ze Srí Lanky 2014


Buďte s Yogacentrem
ve spojení

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz