Milí klienti, máme otevřené holešovické studio i ďáblické studio. Cvičíme bez respirátorů a roušek, můžete využít šatny i sprchy, důrazně doporučujeme nosit vlastní podložky. Při rezervaci v rezervačním systému prosíme o zakliknutí prohlášení o splnění podmínek v souvislosti s covid-19. Více informací najdete zde.

Jóga v jižní Indii - Peace Garden Beach Resort

...Dopřejte si i Vy aktivní relaxaci, zasloužíte si jí...

Připojte se k nám a pojeďte strávit nezapomenutelných 13 dní na jižním pobřeží Indie (Goa) v Peace Garden Beach Resort (viz. Tripadvisor), který je přímo u oceánu (Talpona Beach) a je ověřeno jógou :-). Pláž Talpona je velmi klidné a málo známé místo, přímo oáza klidu. Pobřeží jižní Indie - to pravé příhodné místo pro relaxaci a načerpání nových sil.

Lektoři jógy: Jana Smažíková

Pobyt pořádá CK Yogacentrum Praha s.r.o .

Nabídka pobytu:

B&B: ubytování , 2x denně lekce jógy, vegetariánská snídaně formou bufetu v restauraci přímo na pláži - Peace Garden restaurant. Neomezeně pitná filtrovaná voda.

Fotogalerie Indie (Goa) - Peace Garden Beach Resort


Cena zahrnuje:

Itinerář pobytu - předběžný

V případě zájmu můžeme váš pobyt upravit dle vašeho požadavku. Např. jiný letecký spoj.

Informace o pobytu

Ubytování (Peace Garden Beach Resort ) se nachází přímo na pláži Talpona v jižní Indii (Goa)a je ověřeno jógou :-). Pláž Talpona je velmi klidné a málo známé místo a je oázou klidu, kde je překrásný výhled na oceán s jedinečným pohledem na západ slunce. Lekce jógy budou probíhat v Yoga Shalla (místo určené pro praktikování jógy)
Vegetariánské stravování
(speciality indické a nepalské kuchyně) je zajištěno v restauraci (Peace Garden restaurant) přímo na pláži u našeho ubytování.

Ubytování je v domcích, které jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. Každý domek má ložničku (Family huts 2x ložnice), sociální zařízení (WC, sprcha s teplou vodou), ventilátor a malou verandu k posezení.

Denní výlety a další aktivity jsme schopni zorganizovat přímo z místa našeho ubytování.

Cena nezahrnuje

- Letenku
Letenku můžeme na požádání zařídit.

- Transport z a na letiště - Goa International Airport, Dabolim (GOI)
Přibližně 25 USD na osobu jedna cesta. V případě požadavku zařídíme individuální odvoz (např. jiný letecký spoj)

- Cestovní pojištění účatníka - můžeme vám nabídnout výhodné pojištění u Union pojišťovny.

- Vízum do Indie

Vízum si zařiďte před cestou – online

Přihláška na akci, podmínky účasti a platby

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420732445530 či na e-mailu info@yogacentrum.cz. Tím Vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení Vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výší 50% z ceny zájezdu. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti ve studiích Yogacentra.

Doplatek platby uhraďte nejpozději do 14. února 2020.

 

Storno podmínky

Vyplněná přihláška a zaplacená záloha slouží jako doklad o vážném zájmu klienta zúčastnit se pobytu v Indii.

Výlety a další aktivity


Indie - Goa

Goa má přibližně 1,4 milionu obyvatel, hlavním městem je Panaji. Rozloha činí pouhých 3 701 km čtverečních. Do roku 1961 byla Goa pod nadvládou Portugalska. Goa je zelenou provincií, kromě rybaření se tu daří zemědělství. To vše můžete okusit na vlastní jazyk – místní trhy lákají množstvím ovoce podle sezony a restaurace připraví výborné čerstvé ryby a plody moře za přijatelné ceny. V Goi je možné si dát i vepřové maso – pochoutky z něj patří mezi tradiční speciality.
Goa je i zelenou provincií ve smyslu ekologie, třídí se zde plastový odpad, mnoho místních denně pročesává pláže a sbírají plastové lahve, které odnášejí do výkupen. V některých částech provincie je například zakázáno nápoje v plastech prodávat.

 

Průměrné teploty

Průměrná teplota je v sezóně je 28°C. (prosinec-březen), velmi příjemně je i v noci  - cca 23°C.  Teplota moře se celoročně pohybuje kolem 28°C.

 

Časový posun:

Čas je posunut proti České republice o + 4,5 hodin v zimním čase a o +3,5 hodin v letním čase.

 

Ceny zboží a služeb:

Přestože je v Indii poměrně levně, je dobré si dopředu rozmyslet kolik si vzít s sebou peněz. Výběr z bankomatů nebo výměna hotovosti v USD i Euro je poměrně jednoduchá, i tak je dobré se zorientovat v cenách za zboží a služby. První výměnu je možné provést již na letišti. Aktuální směnný kurz: CZK - INR.

Tak jako všude jinde na světě se snaží prodejci vydělat co nejvíce, což se jim velice daří zvlášť při neznalosti místních poměrů. Poměrně často je možné cenu upravit smlouváním, smlouvání o ceně je pro místní tak trochu národním sportem. Ale ne vše a všude je možné cenu usmlouvat. Nelze smlouvat pevně stanovené ceny v kamenných obchodech, v restauraci, jízdenky a vstupy do památek. Ideálním místem na smlouvání je taxi, tržiště, prodejny koření, hedvábí apod.

 

Fotogalerie Indie (Goa) - Peace Garden Beach Resort 2018Fotogalerie Indie (Goa) - Peace Garden Beach Resort 2017 najdete ZDE


Fotogalerie Indie (Goa) - Talpona Beach


Ubytování


Restaurace


Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 důvodů, proč cvičit jógu ve studiu

Aktuálně: Informace o opětovném otevření našeho studia k 1. 9. 2021

Drazí klienti, vzhledem k rozhodnutí vlády jsme se rozhodli dne 27. dubna 2020 opět začít cvičit. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace o tom, jak se můžete zúčastnit cvičení i vy.

Strong NATION™

Dynamické cvičení pro doplnění vaší jógové praxe
Už jste slyšeli o cvičení Strong NATION™? Nově si s námi můžete zacvičit online každé úterý od 18:00.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz