Yogacentrum Hlavní menu

Ondřej a Petra

Oba jsou certifikovaní učitelé jógy, kteří se zamilovali do společného cvičení skrze Acroyogu. Absolvovali různé workshopy a kurzy (např. Solar a Elemental acroyoga immersion). Mezi jejich oblíbené učitele patří např. Jacob Handwerker, Tari Manelo, Lucie Beyer a Jakub Trávník. Díky společnému nadšení pohybového umění se před rokem rozhodli, že budou předávat acroyogu dál mezi lidi. Protože jsou přesvědčení, že acroyogu mohou dělat všichni a její benefity (např. síla, pružnoust, kvalivní komunikace, překonání strachů, legrace, vůle,...) můžou čerpat i v denním životě.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz