Yogacentrum Hlavní menu

Ondřej a Petra

Oba jsou certifikovaní učitelé jógy, kteří se zamilovali do společného cvičení skrze Acroyogu. Absolvovali různé workshopy a kurzy (např. Solar a Elemental acroyoga immersion). Mezi jejich oblíbené učitele patří např. Jacob Handwerker, Tari Manelo, Lucie Beyer a Jakub Trávník. Díky společnému nadšení pohybového umění se před rokem rozhodli, že budou předávat acroyogu dál mezi lidi. Protože jsou přesvědčení, že acroyogu mohou dělat všichni a její benefity (např. síla, pružnoust, kvalivní komunikace, překonání strachů, legrace, vůle,...) můžou čerpat i v denním životě.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz