Yogacentrum Hlavní menu

Jana Sedláčková

Jak jsem objevila Yogacentrum

Yogacentrum jsem objevila na internetu. Přistěhovala jsem se z Ústí nad Labem do Holešovic a hledala jsem, kde si nejblíže zacvičit. První kontakt s Yogacentrem jsem měla po telefonu s paní majitelkou, aby mi poradila, kterou lekci absolvovat, když s jógou začínám. Po vstřícném rozhovoru jsem se vypravila na svou první lekci relaxační jógy a byla jsem tak nadšená, že od té doby chodím cvičit pravidelně a přibrala jsem si i výpomoc na recepci.

Jaké typy jógy mne oslovily

Nejvíce mě nadchla relaxační jóga a hatha jóga.

Koníčky a zájmy

Mou největší vášní je moje rodina, přátelé a moje kočičí princezna Mufinka, která je mi zároveň i terapeutkou :-) Miluji hudbu, hru na piáno, zpěv. Ráda cestuji a poznávám kouty naší vlasti.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz