Yogacentrum Hlavní menu

Adéla Pečínková

Jak jsem objevila Yogacentrum

Yogacentrum jsem objevila zcela prostě: přes internet. Již po první lekci (pod vedením Jany Smažíkové) jsem věděla, že jsem našla to pravé místo pro jógu ‒ přesně jak uvádí slogan na webových stránkách. Postupně jsem se začala seznamovat i s ostatními lektory a objevovat kouzlo a různorodost povah lektorů i lekcí. Když mi po čase bylo řečeno, že se uvolnilo místo recepční, neváhala jsem ani okamžik a zapojila se do úžasného kolektivu, který tvoří nejen lektoři a zaměstnanci, ale také klienti.

Jaké typy jógy mne oslovily

Praktikuji především hatha jógu.

Koníčky a zájmy

Mojí největší vášní je umění ‒ hudba, poezie, výtvarné umění a divadlo. Mezi hlavní zájmy patří také teologie, psychologie, dobrovolnictví, turistika a cestování po Čechách a Moravě. Mojí nejvyšší prioritou je rodina. A co se týče mé tělesné schránky, kromě jógové praxe také pravidelně tancuji, ráda si jdu zaběhat a trávím čas dlouhými procházkami v přírodě se svým čtyřnohým miláčkem.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz