Yogacentrum Hlavní menu

Kateřina Bufková

Jak jsem objevila Yogacentrum

Yogacentrum jsem nejdříve objevila z pohledu zaměstnance. Přes příbuzné jsem dostala nabídku práce recepční a na recepci mě najdete už čtvrtým rokem. Až trochu později jsem odhalila kouzlo studia z pohledu klienta, což můj zájem o jógu i o práci zde jenom více prohloubilo.

Jaké typy jógy mne oslovily

Protože mám ráda teplo a svižnější tempo cvičení, nejvíce mi vyhovuje hot jóga nebo vinyasa flow.

Koníčky a zájmy

Největší díl mého volného času momentálně vyplňuje studium a práce v laboratoři, která je současně mým velkým koníčkem. Když si chci odpočinout, nejraději chodím na procházky do přírody, běhám, cvičím jógu, jezdím na in-line bruslích, hodně čtu. Velkou část volna trávím s kamarády a přítelem.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz