Yogacentrum Hlavní menu

Má cesta k józe

S jógou jsem začala před pěti lety v podstatě ze zvědavosti. Přišla jsem na hodinu pokročilé hatha jógy a byla jsem z toho neskutečně vyčerpaná. Musela jsem pak přijít ještě několikrát, abych přestala vzdychat a objevila její vnitřní krásu. Nakonec jsem u ní zůstala a zkoušela další a další typy, abych našla tu, která mi nejvíce vyhovuje. Jsem ráda, že jsem to na začátku nevzdala a nechala se postupně vnést do světa jógy, která teď patří k mému každodennímu životu.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Jóga mě nadchla natolik, že jsem se rozhodla věnovat se jí více a více až na lektorské úrovni. Mám ji obecně ráda pro její nenásilnost a vstřícnost ke každému, kdo ji chce praktikovat. Já osobně ráda komunikuji s lidmi a předávám jim to, co umím a co mě baví. Cvičení jógy mi dodává vnitřní klid a každodenní úsměv od té doby, co ji praktikuji pravidelně.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Hot jóga, hatha jóga

Koníčky a zájmy

Jsem produkční na volné noze, a proto mě baví organizování akcí. Navíc ráda běhám, čtu, cvičím jógu, věnuji se divadlu, starám se o květinovou terasu a odpočívám :)

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz