Yogacentrum Hlavní menu

Zuzana Čurdová

Má cesta k józe

Poprvé jsem navštívila hodinu jógy v 16 letech, ale nepamatuji si, že by mě v té době nějak zásadně nadchla. Další lekci jsem vyzkoušela během studia na univerzitě ve Velké Británii. Začala jsem praktikovat ásany, pozdrav slunci a našla jsem oblibu v meditacích u moře. Úplně jsem však józe propadla až po svém návratu do Česka ‒ po několika měsících intenzivního praktikování bikram jógy jsem se o józe chtěla dozvědět víc než jen to, co je možné pochytit z lekcí, a zároveň pomoci i dalším lidem poznat blahodárné účinky tohoto holistického přístupu.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Jóga se stala součástí mého života a velmi pozitivně ho ovlivňuje na úrovni fyzické, psychické i spirituální. Navíc mě baví to, jak skvěle se dají jógové techniky využít v každodenním životě, nejen na podložce během lekce.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Momentálně praktikuji hlavně hatha jógu a někdy si zajdu na jin nebo bikram jógu. V Yogacentru vedu od září 2016 lekce hatha jógy pro zdravá záda.

Koníčky a zájmy

Mojí velkou vášní je cestování. Ráda poznávám jiné kultury, navštěvuji pozoruhodná místa a architektonické zajímavosti. Baví mě lyžování, jízda na in-linech a tanec všeho druhu.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem

Blízké lekce

Jóga pro ženy Pondělí 22.01.2018 17:30 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Zuzana Přihlásit se
Jóga pro zdravá záda Čtvrtek 25.01.2018 19:30 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Zuzana Přihlásit se
Jóga pro ženy Pondělí 29.01.2018 17:30 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Zuzana Přihlásit se
Jóga pro zdravá záda Čtvrtek 01.02.2018 19:30 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Zuzana Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz