Yogacentrum Hlavní menu

Hana Luzumová

Má cesta k józe

K cvičení jógy mne vedla již moje maminka a já jsem v určitých životních fázích přidávala další jógové praktiky (dechová cvičení, vizualizace, meditace) a jóga se pro mne stala nejen cestou k fyzickému, ale i k duševnímu zdraví a vyrovnanosti. Dále jsem začala přidávat další aktivity týkající se jógy (cestování za energetickými místy, práce s energií a myslí). Před několika lety jsem rovněž začala navštěvovat hodiny hot jógy v Yogacentru Holešovice, kde jsem objevila při lekcích novou rovinu schopností vlastního těla i jemnost v přístupu k němu.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Jóga ovlivňuje prakticky všechny roviny mého života. Zasahuje především do přístupu k vlastnímu tělu, mysli a k okolnímu světu. Přináší mi mír, otevřenou mysl a srdce ☼ Momentálně praktikuji jógu prakticky na denní bázi a už si nedokážu představit den bez chvilky na jógamatce.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Protože miluji horko, nejraději praktikuji hatha jógu v horké místnosti – tedy hot jógu. Ráda zařazuji prvky kundalini jógy na probouzení ženské energie nebo prvky jin jógy. Ovšem nikdy nezapomenu na cviky pro zdravá záda, ty považuji za esenciální.

Koníčky a zájmy

Ráda si rozšiřuji obzory prakticky ve všech oblastech lidského vědění, nejvíce mne baví učit se cizím jazykům, cestovat, fotografovat a obdivovat krásy přírody i neznámých měst. Také ráda hraji na klavír.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem

Blízké lekce

HOT jóga Sobota 25.11.2017 09:00 280 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se
HOT jóga Neděle 26.11.2017 18:30 280 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se
Hot vinyasa jóga Úterý 28.11.2017 20:00 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se
HOT jóga Neděle 03.12.2017 18:30 280 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz