Yogacentrum Hlavní menu

Má cesta k józe

Poprvé jsem lekce jógy začala navštěvovat před 15 lety. Bavilo mě, že se krásně protáhnu, ale tempo pro mě bylo moc pomalé. Věnovala jsem se rychlejším cvičením, a po sedmi letech jsem se k józe vrátila a už u ní zůstala. Dynamika ostatních cvičení mi naopak přestala vyhovovat. Cítila jsem potřebu zpomalit. Časem se moje jógová praxe stávala stále hlubší a intenzívnější, a tak jsem se rozhodla absolvovat kurz učitele jógy a začala jógu i vyučovat.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Snažím se o pozitivní praxi. Díky józe se cítím lépe psychicky i fyzicky, čerpám z ní energii, poznávám nové lidi.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Sama praktikuji ashtanga jógu (primary series). K této praxi jsem nedávno přidala i sestavu hormonální jógy, která mi pomohla vyrovnat hormonální hladinu. Vyučuji klasickou hatha jógu, hot jógu, jógu pro těhotné a v poslední době i ashtangu. Při lekcích mě baví posouvat lidi v jejich fyzické praxi dál. Dále vedu víkendové semináře Hormonální jógy pro ženy dle Dinah Rodrigues. Během těchto víkendů si užívám ženskou energii.

Koníčky a zájmy

V první řadě samozřejmě jóga a vše okolo ní. Také miluji cestování po světě i po Čechách. Mimo jógovou podložku zkouším meditovat v kuchyni. Ráda vařím a peču pro rodinu i přátele.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem