Yogacentrum Hlavní menu

Radka Kropíková

Má cesta k józe

Poprvé jsem lekce jógy začala navštěvovat před 15 lety. Bavilo mě, že se krásně protáhnu, ale tempo pro mě bylo moc pomalé. Věnovala jsem se rychlejším cvičením, a po sedmi letech jsem se k józe vrátila a už u ní zůstala. Dynamika ostatních cvičení mi naopak přestala vyhovovat. Cítila jsem potřebu zpomalit. Časem se moje jógová praxe stávala stále hlubší a intenzívnější, a tak jsem se rozhodla absolvovat kurz učitele jógy a začala jógu i vyučovat.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Snažím se o pozitivní praxi. Díky józe se cítím lépe psychicky i fyzicky, čerpám z ní energii, poznávám nové lidi.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Sama praktikuji ashtanga jógu (primary series). K této praxi jsem nedávno přidala i sestavu hormonální jógy, která mi pomohla vyrovnat hormonální hladinu. Vyučuji klasickou hatha jógu, hot jógu, jógu pro těhotné a v poslední době i ashtangu. Při lekcích mě baví posouvat lidi v jejich fyzické praxi dál. Dále vedu víkendové semináře Hormonální jógy pro ženy dle Dinah Rodrigues. Během těchto víkendů si užívám ženskou energii.

Koníčky a zájmy

V první řadě samozřejmě jóga a vše okolo ní. Také miluji cestování po světě i po Čechách. Mimo jógovou podložku zkouším meditovat v kuchyni. Ráda vařím a peču pro rodinu i přátele.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem

Blízké lekce

Aštanga jóga Pondělí 27.11.2017 19:30 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Radka Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz