Yogacentrum Hlavní menu

Jógou se průběžně zabývám od roku 2007, poslední rok a půl intenzivněji. Prvotním impulzem byla moje bolavá záda ale hned na první lekci jsem věděla, že jsem otevřela dveře, které už nejdou zavřít, a že Jóga se mnou půjde v životě dál…

Vždy jsem měla kladný vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu a Jóga přesně a přirozeně zapadla na svoje místečko v mém životě.

Na umění Jógy je krásné to, že se člověk pořád někam posouvá a dozvídá se něco nového o sobě, o světě… Zároveň je to cesta, jak do svého života přivést opět harmonii a spokojenost.

Jóga je navíc skvělý způsob, jak si přirozeně udržet zdraví a vitalitu. Je o zodpovědném přístupu k životu, o trpělivosti… Líbí se mi, že vám nedá nic zadarmo, pokud to s ní nemyslíte opravdu vážně a nejste k sobě upřímní.

Poslední dobou mě nejvíce oslovuje jógová terapie, protože se zaměřuje na konkrétní obtíže ( ať už fyzické či psychické) a zdůrazňuje osobní přístup ke klientům.

Lekce jógy učené lektorem

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz