Yogacentrum Hlavní menu

Aneta Čadilová

Má cesta k józe

Od dětství je mým hlavním koníčkem sport. Bavilo mě neustále posouvat své hranice. Začínala jsem v posilovně a zúčastnila se i několika fitness závodů. Poté jsem přesedlala na bojové umění kung-fu, které jsem brala jako svoji 15 let trvající duchovní cestu. Jóga mě vždy fascinovala, ale na vlastní kůži jsem ji vyzkoušela až v době, kdy jsem cítila, že se potřebuji více uvolnit. Na józe se mi líbí její celistvost, detailnost a její schopnost spojovat tělo a duši.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Jóga je pro mě pokračováním na duchovní cestě a poskytuje mi vřelé útočiště; je tady vždy pro mě i pro každého z nás. Díky józe jsem si také splnila svůj sen a dělám to, co mě opravdu baví a naplňuje.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Vyučuji aštanga jógu, hatha jógu, jin jógu, hormonální jógovou terapii pro ženy a pro diabetiky. Osobně praktikuji typ jógy podle momentálního rozpoložení.

Koníčky a zájmy

Moje koníčky jsou nerozlučná dvojka: německá doga a čivava, dále mám ráda pobyt a meditaci v přírodě, jízdu na koni, také ráda cestuji a můj nejsilnější zájem je snaha být dobrým člověkem.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem