Yogacentrum Hlavní menu

Aneta Čadilová

Má cesta k józe

Od dětství je mým hlavním koníčkem sport. Bavilo mě neustále posouvat své hranice. Začínala jsem v posilovně a zúčastnila se i několika fitness závodů. Poté jsem přesedlala na bojové umění kung-fu, které jsem brala jako svoji 15 let trvající duchovní cestu. Jóga mě vždy fascinovala, ale na vlastní kůži jsem ji vyzkoušela až v době, kdy jsem cítila, že se potřebuji více uvolnit. Na józe se mi líbí její celistvost, detailnost a její schopnost spojovat tělo a duši.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Jóga je pro mě pokračováním na duchovní cestě a poskytuje mi vřelé útočiště; je tady vždy pro mě i pro každého z nás. Díky józe jsem si také splnila svůj sen a dělám to, co mě opravdu baví a naplňuje.

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Vyučuji aštanga jógu, hatha jógu, jin jógu, hormonální jógovou terapii pro ženy a pro diabetiky. Osobně praktikuji typ jógy podle momentálního rozpoložení.

Koníčky a zájmy

Moje koníčky jsou nerozlučná dvojka: německá doga a čivava, dále mám ráda pobyt a meditaci v přírodě, jízdu na koni, také ráda cestuji a můj nejsilnější zájem je snaha být dobrým člověkem.

Certifikáty a zkušenosti:

Lekce jógy učené lektorem

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz