Yogacentrum Hlavní menu

Má cesta k józe

S jógou jsem se setkala asi před 7 lety, kdy jsem dokončila psychoterapeutický výcvik. Na výcviku jsem pochopila, že abych byla šťastná, musím znát sama sebe a neustále na sobě pracovat, protože svoje štěstí si tvoříme každý sám. A pokud chceme, cestu vždy najdeme. Jóga je cesta, která mě učí dýchat, být sama sebou, žít tady a teď, začínat znovu a znovu, milovat bez podmínek, být otevřená, přjímat i dávat. Je to cesta, která mi otvírá prostor světla a harmonie v mém životě. Je to cesta, o kterou se chci dělit s ostatními, potkávat se a společně růst.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Díky józe jsem našla své pravé já. Uvědomila jsem si, kdo jsem, našla své kořeny a díky nim i směr dalšího růstu. Učí mě žít přítomností

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Při mých lekcích se setkáte především se cvičením ásán (hatha jóga) a lehce se dotýkáme i ostatních témat (nácvik koncentrace, dechová cvičení, relaxace). Dále vedu lekce jógy pro těhotné a také mě velmi baví partnerská jóga a acrojóga. Mé lekce by měly sloužit jako inspirace k tomu, abyste našli svou vlastní cestu pravidelné jógové praxe.

Koníčky a zájmy

Radost ze života, setkávání s lidmi. Objevování nových krajin a zvyků. Sledování krás přírody. Jóga, acrojóga a meditace v přírodě. Slackline, chůze, běh, plavání, hudba, tanec, kolo, snowboard, lyže, malování, dobrý film, dobré jídlo a dobré víno. A v neposlední řadě – palačinky k snídani :)

Certifikáty a zkušenosti

Lekce jógy učené lektorem