Yogacentrum Hlavní menu

Má cesta k józe

S jógou jsem se setkala asi před 7 lety, kdy jsem dokončila psychoterapeutický výcvik. Na výcviku jsem pochopila, že abych byla šťastná, musím znát sama sebe a neustále na sobě pracovat, protože svoje štěstí si tvoříme každý sám. A pokud chceme, cestu vždy najdeme. Jóga je cesta, která mě učí dýchat, být sama sebou, žít tady a teď, začínat znovu a znovu, milovat bez podmínek, být otevřená, přjímat i dávat. Je to cesta, která mi otvírá prostor světla a harmonie v mém životě. Je to cesta, o kterou se chci dělit s ostatními, potkávat se a společně růst.

Jak jóga ovlivňuje můj život?

Díky józe jsem našla své pravé já. Uvědomila jsem si, kdo jsem, našla své kořeny a díky nim i směr dalšího růstu. Učí mě žít přítomností

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Při mých lekcích se setkáte především se cvičením ásán (hatha jóga) a lehce se dotýkáme i ostatních témat (nácvik koncentrace, dechová cvičení, relaxace). Dále vedu lekce jógy pro těhotné a také mě velmi baví partnerská jóga a acrojóga. Mé lekce by měly sloužit jako inspirace k tomu, abyste našli svou vlastní cestu pravidelné jógové praxe.

Koníčky a zájmy

Radost ze života, setkávání s lidmi. Objevování nových krajin a zvyků. Sledování krás přírody. Jóga, acrojóga a meditace v přírodě. Slackline, chůze, běh, plavání, hudba, tanec, kolo, snowboard, lyže, malování, dobrý film, dobré jídlo a dobré víno. A v neposlední řadě – palačinky k snídani :)

Certifikáty a zkušenosti

Lekce jógy učené lektorem

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz