Yogacentrum Hlavní menu

O Yogacentru

Holešovice

Jóga se stávala v posledních letech stále populárnější a rozšířenější, nejrůznější lekce praskaly ve švech a zvyšovala se poptávka po kvalitně vedených kurzech. Proto jsme se rozhodli zúročit své mnohaleté zkušenosti s jógou a nabídnout klientům možnost cvičit v útulném, téměř rodinném, prostředí. Mateřské studio v Ďáblicích najdete v Hořínecké ulici. Od začátku jsme nabízeli široké spektrum lekcí. Snažili jsme se představovat nejrůznější typy jógy a umožnit praktikování všem věkovým i výkonnostním kategoriím. Prostor centra však brzy přestal stačit všem zájemcům o lekce jógy, a proto jsme otevřeli holešovickou pobočku v areálu bývalého pivovaru.

HolešoviceYogacentrum stále roste a vyvíjí se - roste počet klientů, lektorů i služeb. Stále rozšiřujeme nabídku lekcí - myslíme na děti, rodiče na rodičovské dovolené, seniory a seniorky, unavené manažery i sportovkyně. Chceme, aby si v Yogacentru každý mohl najít lekci, která mu bude vyhovovat a bude se na čas strávený u nás těšit. Každoročně pořádáme také kurz pro učitele jógy. Předáváme své zkušenosti a budoucí lektoři se zdokonalují ve znalostech jógy, ale i lidského těla a duše.

Kromě Yogacentra provozujeme také Yogashop - internetový obchod se vším, co k józe patří. Nejedná se jen o pomůcky, podložky a oblečení, ale také publikace o józe, DVD, šperky či ajurvédskou kosmetiku. Snažíme se přinést novinky i staletím prověřené produkty, které zpříjemní cvičení a obohatí život.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz