Yogacentrum Hlavní menu

Prána jóga

Náročnost lekce: (pro začátečníky)
Předchozí lekce Následující lekce

Tento kurz Vám nabídne 90 minut vědomého uvolnění, protažení, posílení a předně autentického prožití energií těla i ne-těla..

Prána Jógu můžeme číst jako jógu Energie. Každý týden budeme aktivovat prvky kosmické Energii v nás prostřednictvím ásan, kryjí, manter, dechových cvičení, muder, relaxačních, koncentračních a meditačních technik - to vše z hlubin hatha jógy, jin jógy, tantra jógy, kundalini jógy a taoistických technik.

Přijďte se energeticky dobít a napojit, přijďte se zažít a uvědomit.

Účinky Prána jógy

Chcete si vyzkoušet jiné lekce

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz