Yogacentrum Hlavní menu

HOT vinyasa jóga

jóga v horké místnosti

Náročnost lekce: (pro pokročilé)
Předchozí lekce Následující lekce

Hot vinyasa jóga je účinné cvičení ve vyhřáté místnosti o teplotě 28–33 °C se zvýšenou vlhkostí vzduchu. Toto účinné praktikování jógy v teplé místnosti zbavuje tělo toxických látek, tělo lépe detoxikuje, má příznivé účinky na pročištění lymfatického systému, dochází k hubnutí, zlepšení imunity organismu, svaly se účinně protáhnou a klouby se uvolní a také dochází ke zlepšení kondice. Současně se všemi těmito klady dochází k budování svalové i mentální síly a nejen to, pomáhá i k rychlejší regeneraci organismu od únavy a napětí.

Může na HOT jógu i Eskymák?

Chtěli byste vyzkoušet HOT jógu? Bojíte se nesnesitelného horka a pocení? Silvie, milovnice zimy a sněhu, vyzkoušela HOT lekci za vás.

Sestavy ásan nejsou tak dynamické vzhledem k okolnímu teplu, ale i tak se dosahuje účinného tréninku celého těla. Lekce hot vinyasa jógy je vhodná pro všechny (nevhodná pro osoby s kardiovaskulárními onemocněními, těhotné ženy a děti), kteří chtějí zažít sílu energie a ponořit se do silné jógové praxe.

Není třeba mít obavu z tepla, jedná se totiž o příjemnou teplotu podobnou letním teplotám, proto hot vinyasa jógu mohou absolvovat i lidé, kterým nevyhovují vysoké teploty klasické hot jógy.

Účinky Hot vinyasa jógy

  • účinná detoxikace organismu
  • aktivování imunitního a lymfatického systému
  • regenerace těla i duše
  • protažení celého těla

Co si vzít na lekci Hot vinyasa jógy

Ke cvičení hot vinyasa jógy potřebujete pouze vzdušné a pohodlné oblečení. Dále budete potřebovat podložku na jógu, dva ručníky a vodu. Podložku na cvičení vám v případě potřeby v Yogacentru zdarma zapůjčíme.

Kde cvičíme?

HOT vinyasa jógu cvičíme v Yogacentru Holešovice na Praze 7.

Blízké lekce

Čtvrtek, 27.06.2019, 19:30 320 Kč Na Maninách 1590/29 Na Maninách 1590/29 Soňa Žídková Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Chcete si vyzkoušet jiné lekce v horké místnosti pro pokročilé

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Pod stromečkem 2019: vánoční inspirace

Jóga v těhotenství: Velkého břicha už se nebojím

Jak vypadá těhotný strom? A proč je velké břicho lepší než malé? Povídaly jsme si s Adélou Bukovskou, lektorkou gravid jógy.

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz