Yogacentrum Hlavní menu

Hot vinyasa jóga

jóga v horké místnosti

Náročnost lekce: (pro mírně pokročilé)
Předchozí lekce Následující lekce

Hot vinyasa jóga je účinné cvičení ve vyhřáté místnosti o teplotě 28–33 °C se zvýšenou vlhkostí vzduchu. Toto účinné praktikování jógy v teplé místnosti zbavuje tělo toxických látek, tělo lépe detoxikuje, má příznivé účinky na pročištění lymfatického systému, dochází k hubnutí, zlepšení imunity organismu, svaly se účinně protáhnou a klouby se uvolní a také dochází ke zlepšení kondice. Současně se všemi těmito klady dochází k budování svalové i mentální síly a nejen to, pomáhá i k rychlejší regeneraci organismu od únavy a napětí.

Sestavy ásan nejsou tak dynamické vzhledem k okolnímu teplu, ale i tak se dosahuje účinného tréninku celého těla. Lekce hot vinyasa jógy je vhodná pro všechny (nevhodná pro osoby s kardiovaskulárními onemocněními, těhotné ženy a děti), kteří chtějí zažít sílu energie a ponořit se do silné jógové praxe.

Není třeba mít obavu z tepla, jedná se totiž o příjemnou teplotu podobnou letním teplotám, proto hot vinyasa jógu mohou absolvovat i lidé, kterým nevyhovují vysoké teploty klasické hot jógy.

Účinky Hot vinyasa jógy

  • účinná detoxikace organismu
  • aktivování imunitního a lymfatického systému
  • regenerace těla i duše
  • protažení celého těla

Co si vzít na lekci Hot vinyasa jógy

Ke cvičení hot vinyasa jógy potřebujete pouze vzdušné a pohodlné oblečení. Dále budete potřebovat podložku na jógu, dva ručníky a vodu. Podložku na cvičení vám v případě potřeby v Yogacentru zdarma zapůjčíme.

Blízké lekce

Hot vinyasa jóga Úterý 28.11.2017 20:00 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se
Hot vinyasa jóga Úterý 05.12.2017 20:00 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se
Hot vinyasa jóga Úterý 12.12.2017 20:00 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se
Hot vinyasa jóga Úterý 19.12.2017 20:00 220 Kč Na Maninách 1590/29 Praha 7 - Holešovice Hana Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Lektoři lekcí Hot vinyasa jóga

Výběr lektora je důležitý. Vyzkoušejte jógu pod vedením různých učitelů jógy a vyberte si toho, jehož styl vám bude nejbližší.

Chcete si vyzkoušet jiné lekce v horké místnosti

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Jógologie: Nedosáhnete? Nevadí!

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! Ve čtvrtém díle se podíváme na problémy s flexibilitou a rozsahem.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz