Yogacentrum Hlavní menu

HOT power jóga

jóga v horké místnosti

Náročnost lekce: (pro pokročilé)
Předchozí lekce Následující lekce

Hot power jóga je intenzivní cvičení, které se cvičí v horké místnosti – teplota dosahuje 38–42 ˚C a také vlhkost vzduchu je zvýšená. Během cvičení se tedy jogíni potí a dochází zároveň k detoxikaci vnitřních orgánů. Kladný vliv má cvičení na flexibilitu svalů, vytrvalost a odolnost organismu.

Cvičební sály jsou běžně vytápěny horkým vzduchem. V našem Yogacentru jsou nainstalovány navíc infra panely, které intenzivně prohřívají svalovou tkáň. Toto hloubkové prohřátí organismu urychluje pocení a spouští blahodárné účinky cvičení v kratším čase. Skladba cviků vychází z klasické hatha jógy – důraz je tedy kladen na správné dýchání a přesné provádění pozic, ve kterých cvičící setrvává delší dobu. Hot power jóga je fyzicky náročnější variantou hot jógy – vzhledem k tomu je tedy vhodná spíše pro pokročilé.

Účinky HOT power jógy

Intenzivní cvičení v horku vede k:

Co si vzít na lekci HOT power jógy?

Na lekce je vhodný pohodlný lehký oděv. Vzhledem k vysoké teplotě je lepší volit méně oblečení z prodyšných materiálů. Na cvičení budete potřebovat podložku na jógu, dva ručníky a vodu.

Blízké lekce

HOT Power jóga Pondělí 26.06.2017 20:00 280 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Jana Přihlásit se
HOT Power jóga Středa 28.06.2017 20:00 280 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Jana Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Lektoři lekcí HOT power jóga

Výběr lektora je důležitý. Vyzkoušejte jógu pod vedením různých učitelů jógy a vyberte si toho, jehož styl vám bude nejbližší.

Ohlasy klientů

  • Pro jógu jsem se rozhodla asi před 5 lety v létě. V prázdninových měsících se skoro nikde necvičilo, takže jsem vlastně náhodou narazila na kurzy Jany Smažíkové v ďáblickém Yogacentru. Cvičení se mi od začátku líbilo - hodiny byly pestré, metodicky velmi dobře propracované, většinu pozic jsem bez problémů zvládala a přitom jsem si dávala pěkně do těla. Vzhledem k tomu, že to do Ďáblic mám ze Stodůlek, kde bydlím, asi hodinu cesty, chystala jsem se k tomu, že jakmile skončí prázdniny, najdu si nějaké cvičení jógy v místě bydliště nebo alespoň v centru. Jenže žádná z lekcí, které jsem navštívila, z mého pohledu nesnesla srovnání s těmi, na které jsem byla zvyklá od paní Smažíkové. Takže teď už do Ďáblic dojíždím pátým rokem, protože to prostě za ty dvě hodiny cesty stojí. Yogacentrum jsem doporučila i několika svým známým a všechny jsou velmi spokojené.

    Jindra Glogrová

Zobrazit další

Zobrazit další

Chcete si vyzkoušet jiné lekce v horké místnosti

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Mezinárodní den jógy

Jeden z nejnověji vyhlášených mezinárodních dnů připadá na 21. června. Slavíme svátek všech jogínů! Yogacentrum Holešovice slaví hned nadvakrát. Připojte se k nám v Holešovicích nebo ve Stromovce!

Workshop tree yogy

Teplé jarní počasí láká mnohem víc do přírody než do jógového sálu. Nechceme naše milé jogíny a jogínky trápit mezi čtyřmi stěnami, proto od jara 2017 najdete v programu Yogacentra světovou novinku: TREE YOGU.

Co to bude? Jógové menu, prosím!

Ráno je tma, chladno a tělo se vzpírá. K večeru se otevírají divadla a kina, chodí se na večeře a domů je to někdy příliš daleko, nebo naopak už úplně blizoučko… Povedlo se vám začít plnit jógová předsevzetí verze 2017? Jestli ne, zamyslete se nad poledními lekcemi.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz