Yogacentrum Hlavní menu

HOT power jóga

jóga v horké místnosti

Náročnost lekce: (pro pokročilé)
Předchozí lekce Následující lekce

Hot power jóga je intenzivní cvičení, které se cvičí v horké místnosti – teplota dosahuje 38–42 ˚C a také vlhkost vzduchu je zvýšená. Během cvičení se tedy jogíni potí a dochází zároveň k detoxikaci vnitřních orgánů. Kladný vliv má cvičení na flexibilitu svalů, vytrvalost a odolnost organismu.

Cvičební sály jsou běžně vytápěny horkým vzduchem. V našem Yogacentru jsou nainstalovány navíc infra panely, které intenzivně prohřívají svalovou tkáň. Toto hloubkové prohřátí organismu urychluje pocení a spouští blahodárné účinky cvičení v kratším čase. Skladba cviků vychází z klasické hatha jógy – důraz je tedy kladen na správné dýchání a přesné provádění pozic, ve kterých cvičící setrvává delší dobu. Hot power jóga je fyzicky náročnější variantou hot jógy – vzhledem k tomu je tedy vhodná spíše pro pokročilé.

Účinky HOT power jógy

Intenzivní cvičení v horku vede k:

Co si vzít na lekci HOT power jógy?

Na lekce je vhodný pohodlný lehký oděv. Vzhledem k vysoké teplotě je lepší volit méně oblečení z prodyšných materiálů. Na cvičení budete potřebovat podložku na jógu, dva ručníky a vodu.

Blízké lekce

HOT Power jóga Pondělí 22.01.2018 20:00 280 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Jana Přihlásit se
HOT Power jóga Středa 24.01.2018 20:00 280 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Jana Přihlásit se
HOT Power jóga Pondělí 29.01.2018 20:00 280 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Jana Přihlásit se
HOT Power jóga Středa 31.01.2018 20:00 280 Kč Hořínecká 962/1 Praha 8 - Ďáblice Jana Přihlásit se

Zobrazit celý rozvrh

Lektoři lekcí HOT power jóga

Výběr lektora je důležitý. Vyzkoušejte jógu pod vedením různých učitelů jógy a vyberte si toho, jehož styl vám bude nejbližší.

Ohlasy klientů

  • Pro jógu jsem se rozhodla asi před 5 lety v létě. V prázdninových měsících se skoro nikde necvičilo, takže jsem vlastně náhodou narazila na kurzy Jany Smažíkové v ďáblickém Yogacentru. Cvičení se mi od začátku líbilo - hodiny byly pestré, metodicky velmi dobře propracované, většinu pozic jsem bez problémů zvládala a přitom jsem si dávala pěkně do těla. Vzhledem k tomu, že to do Ďáblic mám ze Stodůlek, kde bydlím, asi hodinu cesty, chystala jsem se k tomu, že jakmile skončí prázdniny, najdu si nějaké cvičení jógy v místě bydliště nebo alespoň v centru. Jenže žádná z lekcí, které jsem navštívila, z mého pohledu nesnesla srovnání s těmi, na které jsem byla zvyklá od paní Smažíkové. Takže teď už do Ďáblic dojíždím pátým rokem, protože to prostě za ty dvě hodiny cesty stojí. Yogacentrum jsem doporučila i několika svým známým a všechny jsou velmi spokojené.

    Jindra Glogrová

Zobrazit další

Zobrazit další

Chcete si vyzkoušet jiné lekce v horké místnosti

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz