Yogacentrum Hlavní menu

Soutěž o oblečení Yogacentrum

29. 10. 2015
Soutěž o oblečení Yogacentrum

Už máte vyhlédnutý kousek oblečení z nové kolekce Yogacentra? Vyhrajte ho v naší soutěži! Stačí správně zodpovědět tři otázky a mít štěstí při závěrečném slosování. Šťastný výherce si bude moct vybrat jeden kousek oblečení z nové kolekce dle svého výběru, v kterékoliv dostupné velikosti. Informace, které vám usnadní zodpovězení otázek, najdete v článku na našem blogu a samozřejmě v popisech jednotlivých produktů v Yogashopu.

Soutěž probíhá od 23. 11. 2015 do 30. 11. 2015. Výherce budeme po skončení soutěže kontaktovat e-mailem a jeho jméno bude zveřejněno na našem facebooku.

Hodně štěstí při soutěžení a spoustu zábavy při vybírání toho pravého kousku do vaší jógové výbavy.


 

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz