Yogacentrum Hlavní menu

Slavíme mezinárodní den jógy

Silvie Mitlenerová 14. 06. 2016
Slavíme mezinárodní den jógy

Jeden z nejnověji vyhlášených mezinárodních dnů připadá na 21. června. Slavíme svátek všech jogínů! Yogacentrum slaví hned natřikrát. Připojte se k nám v Holešovicích, ve Stromovce či na Yogashopu!

Cvičení zdarma ve Stromovce - 19. 6. 2016

Začíná léto, začněte s jógou! Jóga se nemusí cvičit jen v uzavřené tělocvičně. V neděli 19. června vyjdeme s jógou ven! Od 16:30 proběhne na louce poblíž planetária lekce hatha jógy “open-air” s Nikolou Mrázkovou. Podložky, dobrou náladu a spřátelené jogíny s sebou! Sraz v 16:15 u planetária.


10% sleva v Yogashopu - 21. 6. 2016

Nadělte si dárek k svátku všech jogínů! Na léto je potřeba se pořádně vybavit. A k svátku patří dárek. 21. června od 00:00 až do 24:00 máme na Yogashopu 10% slevy na všechno. Vylepšete si jógovou poličku novými barvami a vzory, přidejte třeba veganský sprchový gel Pacifica nebo nosní konvičku Néti. Nenechte si ujít! Kód pro získání slevy: FBD692 - zadává se v prvním kroku košíku.

Lekce zdarma v Yogacentru Holešovice - 21. 6. 2016

Oslava s jógou od nás pro vás! V úterý oslavy vyvrcholí. Večerní lekce hot jógy (20:00–21:30, cvičí Alena Jiráňová) bude otevřená pro všechny zájemce zdarma. Rezervace nutná e-mailem nebo telefonem! Vezměte kamarády, rodinu či kolegy a přijďte se společně protáhnout a uvolnit na hot józe. Pouze v úterý 21. června!


zdroj: www.idayofyoga.org

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Jógují rodiče, jógují děti!

Yogacentrum naslouchá svým klientům a přináší novinky do rozvrhu: lekce pro rodiče s dětmi. Od batolat po puberťáky – pro každého máme něco!

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz