Yogacentrum Hlavní menu

Ohlédnutí se za pobytem na Srí Lance březen 2016

Silvie Mitlenerová 04. 04. 2016
Ohlédnutí se za pobytem na Srí Lance březen 2016

Chtěla bych se ohlédnout, zavzpomínat a připomenout chvíle strávené na Srí Lance se skupinou zajímavých, inspirujících a přátelských lidí.

Vše začalo inzerováním našeho pobytu na Srí Lanku, která pořádala nově vzniklá CK Yogacentrum Praha s.r.o. Lidé se začali o tento náš počin zajímat a posílat své přihlášky s rezervačním poplatkem. S většinou zájemců jsme telefonicky mluvili a ujasňovali jim nějaké věci. V té době to byli pro nás neznámí zájemci o pobyt s jógou v exotice.

Nastal den odletu a zvyšovalo se napětí, jak vše dopadne a jací vlastně noví účastníci budou. Na letišti došlo k nesmělému seznámení a lehkému okouknutí účastníků. Letadlo mělo krátké zpoždění, a co se nestalo. Naše skupina byla téměř nejhlučnější a nejveselejší skupinou a vypadalo to, že se všichni známe a že jsme skupina, která spolu cestuje pravidelně.

A tato přátelská a vtipná atmosféra nás provázela celým naším pobytem. Zažili jsme spolu hodně príma chvil během společných lekcí jógy a meditací, na výletech, při společných posezeních u jídla či něčeho ostřejšího…. Zažili jsme spolu i momenty méně příjemné – ztrátu telefonu, peněženky či zranění, ale i zde se ukázalo, jak príma lidi s námi jeli.

Tímto bych chtěla poděkovat všem účastníkům za projevenou důvěru. Chtěla bych poděkovat Petrovi, který mi pomáhal s vedením lekcí a meditacemi, a chci také poděkovat Liborovi, který mi pomohl tuto cestu zorganizovat .

Doufám, že se zase setkáme na dalších našich jógových cestách.

Jana

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Jógují rodiče, jógují děti!

Yogacentrum naslouchá svým klientům a přináší novinky do rozvrhu: lekce pro rodiče s dětmi. Od batolat po puberťáky – pro každého máme něco!

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz