Yogacentrum Hlavní menu

Jak jsme sportovali v Bedřichově

Silvie Mitlenerová 23. 06. 2016
Jak jsme sportovali v Bedřichově

Koncem května se skupina fanoušků jógy vydala s Yogacentrem do Jizerských hor. O víkendu v Bedřichově, který kombinoval jógu a chůzi s hůlkami neboli nordic walking, napsala pár řádek Jana Smažíková, majitelka Yogacentra a vedoucí výletu.

Chtěla bych se jen krátce ohlédnout za jógovým víkendem v Bedřichově, který proběhl na konci května.

Za sebe musím říct, že se celý víkend náramně vydařil. Ubytováni jsme byli ve wellness penzionu UKO, kde bylo vše, tak jak má být – milá obsluha, vynikající jídlo… a v neposlední řadě přátelská atmosféra.

Během víkendu jsme si jógou protáhli ztuhlá těla. Počasí nám také přálo, takže výšlapy s hůlkami i bez hůlek jsme si užili, naplánované původní trasy jsme protáhli a ještě více toho zvládli v Jizerkách prochodit.

Své unavené končetiny jsme poté odměnili ve wellness - v sauně, bazénu či vířivce. V Bedřichově se sešla parta fajn lidí, se kterými bylo příjemné strávit víkend. Tímto bych jim také chtěla poděkovat za důvěru v naši cestovní kancelář. Doufám, že s námi zase brzo pojedou na nějaký výlet!

Všem přeji hezké léto a třeba se zase někdy uvidíme u jógovin!

Jana Smažíková

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Jógují rodiče, jógují děti!

Yogacentrum naslouchá svým klientům a přináší novinky do rozvrhu: lekce pro rodiče s dětmi. Od batolat po puberťáky – pro každého máme něco!

Velká vánoční inspirace

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz