Yogacentrum Hlavní menu

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

06. 08. 2018
5 jógových rande, která vám otevřou čakry Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

1. Rozložte se

Tenhle tip nám prozradila HOT jogínka Alžběta: na józe jsou si lidé docela blízko. Tak blízko, až se mohou někdy dotknout. Omylem? Nebo záměrně? To už záleží na každém, kam si rozloží podložku a jak se rozletí jeho kobylka nebo rozpřáhne bojovník. Lehký dotek prohřátých prstů může někdy znamenat velmi, velmi mnoho.

2. Zazpívejte si

Hledáte originální nápad na rande? Naplánujte společné jógové zpívání manter. Může to být ve větší skupině nebo se k někomu přidejte, natočte se tváří k sobě a společně rezonujte zvukem óm i dalšími slabikami. Dost možná naleznete společnou frekvenci a zaslechnete cosi nadpozemského.

3. Pohlédněte do nebe

Zdrojem veliké pohody je čerstvý vzduch. Hatha jóga někde v parku nebo na louce je skvělé zastavení uprostřed pracovního běhu, meditace v zeleni a možnost se rozhlédnout kolem sebe zase jiným způsobem. A po lekci se určitě najde někdo, kdo bude chtít probrat dojmy z tak nového prostředí. Nezapomeňte pohodlný a slušivý obleček!

4. Vyjeďte

Nejlépe se noví lidé poznávají v nových prostředích. Jestli chcete poznat nového jogína či jogínku, vyražte za hranice všedních dní nebo aspoň za hranice svého města a rozjeďte se jógovat třeba do kláštera v Broumově. Společná ranní a večerní jóga, krásná zahrada, barvy podzimu, dobré jídlo, endorfiny… ideální prostředí pro seznamování.

5. Neutíkejte

Po ranních a poledních lekcích se obvykle spěchá do práce a za denními povinnostmi. Ale z večerních lekcí se tolik nespěchá a obzvlášť po HOT józe, obzvlášť v letních teplotách je potřeba se pořádně napít. V Holešovicích je mnoho možností, kam pozvat spolujógující na skleničku toho či onoho! Nebo se projeďte přívozem do Karlína…

Tak držíme palce! A až vám to vyjde, tak se nám ozvěte :-)

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Zpátky do studia - sezóna 2019/2020

Pod stromečkem 2019: vánoční inspirace

Jóga v těhotenství: Velkého břicha už se nebojím

Jak vypadá těhotný strom? A proč je velké břicho lepší než malé? Povídaly jsme si s Adélou Bukovskou, lektorkou gravid jógy.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz