Yogacentrum Hlavní menu

Workshop Wheel Yoga

Wheel Yoga je zábavný a chytrý cvičební systém s využitím pomůcky Yoga Wheel. Kruh vám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Workshop wheel yogy povede zkušená lektorka Jana Najbrtová. 

Wheel Yoga je určena pro zpestření praxe zdatných jogínů, ale také pro úplné cvičební začátečníky. Posiluje hluboký stabilizační systém, protahuje a učí správnému držení těla. A to formou, u které se určitě nebudete nudit.

Během workshopu budeme po celou dobu pracovat s hlubokým stabilizačním systémem (core), dechem i koncentrací.

Posílíme a protáhneme si tělo, a dojde dokonce i na masáž. Lekce propojuje prvky tradiční jógy s moderní rehabilitací těla i mysli. Setkáte se s uvolňující jógou s wheelem, který vám pomůže hlouběji a jemněji protáhnout hrudník a ramena, budete meditovat při pohybu v rytmu vašeho dechu a dokonce zkusíme jógu akrobatickou, aby se i začátečníci a začátečnice bezpečně dostali do náročných pozic.

Pojďte s námi objevovat krásu jógy, při které se západ snoubí s východem a zdraví těla je stejně důležité jako zdraví mysli i duše. Vyzkoušejte s námi Wheel Yogu.

Trvání workshopu:
Pondělí: 14:00 - 16:00

 

 

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Pod stromečkem 2019: vánoční inspirace

Jóga v těhotenství: Velkého břicha už se nebojím

Jak vypadá těhotný strom? A proč je velké břicho lepší než malé? Povídaly jsme si s Adélou Bukovskou, lektorkou gravid jógy.

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz