Yogacentrum Hlavní menu

Workshop Wheel Yoga

Wheel Yoga je zábavný a chytrý cvičební systém s využitím pomůcky Yoga Wheel. Kruh vám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Workshop wheel yogy povede zkušená lektorka Jana Najbrtová. 

Wheel Yoga je určena pro zpestření praxe zdatných jogínů, ale také pro úplné cvičební začátečníky. Posiluje hluboký stabilizační systém, protahuje a učí správnému držení těla. A to formou, u které se určitě nebudete nudit.

Během workshopu budeme po celou dobu pracovat s hlubokým stabilizačním systémem (core), dechem i koncentrací.

Posílíme a protáhneme si tělo, a dojde dokonce i na masáž. Lekce propojuje prvky tradiční jógy s moderní rehabilitací těla i mysli. Setkáte se s uvolňující jógou s wheelem, který vám pomůže hlouběji a jemněji protáhnout hrudník a ramena, budete meditovat při pohybu v rytmu vašeho dechu a dokonce zkusíme jógu akrobatickou, aby se i začátečníci a začátečnice bezpečně dostali do náročných pozic.

Pojďte s námi objevovat krásu jógy, při které se západ snoubí s východem a zdraví těla je stejně důležité jako zdraví mysli i duše. Vyzkoušejte s námi Wheel Yogu.

Trvání workshopu:
Pondělí: 14:00 - 16:00

 

 

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz