Yogacentrum Hlavní menu

Workshop Wheel Yoga

Wheel Yoga je zábavný a chytrý cvičební systém s využitím pomůcky Yoga Wheel. Kruh vám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Workshop wheel yogy povede zkušená lektorka Jana Najbrtová. 

Wheel Yoga je určena pro zpestření praxe zdatných jogínů, ale také pro úplné cvičební začátečníky. Posiluje hluboký stabilizační systém, protahuje a učí správnému držení těla. A to formou, u které se určitě nebudete nudit.

Během workshopu budeme po celou dobu pracovat s hlubokým stabilizačním systémem (core), dechem i koncentrací.

Posílíme a protáhneme si tělo, a dojde dokonce i na masáž. Lekce propojuje prvky tradiční jógy s moderní rehabilitací těla i mysli. Setkáte se s uvolňující jógou s wheelem, který vám pomůže hlouběji a jemněji protáhnout hrudník a ramena, budete meditovat při pohybu v rytmu vašeho dechu a dokonce zkusíme jógu akrobatickou, aby se i začátečníci a začátečnice bezpečně dostali do náročných pozic.

Pojďte s námi objevovat krásu jógy, při které se západ snoubí s východem a zdraví těla je stejně důležité jako zdraví mysli i duše. Vyzkoušejte s námi Wheel Yogu.

Trvání workshopu:
Pondělí: 14:00 - 16:00

 

 

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Jógují rodiče, jógují děti!

Yogacentrum naslouchá svým klientům a přináší novinky do rozvrhu: lekce pro rodiče s dětmi. Od batolat po puberťáky – pro každého máme něco!

Velká vánoční inspirace

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz