Yogacentrum Hlavní menu

Víkend s jógou a nordic walking

Vážení příznivci jógy pojeďte s námi na víkendový pobyt s jógou a nordic walking do penzionu Uko v Bedřichově u Jablonce nad Nisou. Penzion je situován v krásném prostředí Jizerských hor.

Jarní top

Cena za víkend zahrnuje:

Cena za víkend:

Časový harmonogram:

Pá 27.5.2016:
do 17hod příjezd; 18.00 – 19.30 lekce Hatha jogy; po 19.30 večeře

So 28.5.2016:
7.30 – 9.00 lekce Yin jogy; od 9.00 snídaně poté volný program nebo výšlap (nordic walking) s hůlkami či bez; 17.00 – 18.30 lekce hatha jogy; 19.00 večeře

Ne 29.5.2016:
7.30 – 9.00 lekce Yin jogy; po 9.00 snídaně; předání pokojů do 14hod

Co si vzít sebou:

Podložku na praktikování jógy, pohodlný oděv a opasek - popruh na jógu (popř. další pomůcky, o kterých víte, že je potřebujete, či pokud si nejste jisti, neváhejte to s námi konzultovat). Hůlky na Nord Walking.

Více informací o penzionu UKO: www.uko.cz

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz