Yogacentrum Hlavní menu

Lekce jógy zdarma pod širým nebem

Před podzimem je třeba užít si sluneční paprsky a načerpat teplo. Ideální oslavou končícího léta je cvičení jógy pod širým nebem. 03. 09. 2015 se můžete připojit k Petře Kalině Zappové a zacvičit si hatha jógu na trávě mezi stromy. S sebou potřebujete jen podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Cvičit se bude ve Stromovce, sraz je naplánován na 17.45 u Planetária a samotné cvičení začne v 18.00 na tomto místě https://goo.gl/maps/2lDoL nedaleko Rudolfova rybníku.

Akce je samozřejmě podřízena počasí, proto než sbalíte podložku a vyrazíte do Stromovky, zkontrolujte tuto stránku či náš facebook - www.facebook.com/jogaCentrum. Pokud by 03. 09. 2015 nebylo příznivé počasí, akce se přesune na jiný den.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Jógují rodiče, jógují děti!

Yogacentrum naslouchá svým klientům a přináší novinky do rozvrhu: lekce pro rodiče s dětmi. Od batolat po puberťáky – pro každého máme něco!

Velká vánoční inspirace

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz