Yogacentrum Hlavní menu

Lekce jógy zdarma pod širým nebem

Před podzimem je třeba užít si sluneční paprsky a načerpat teplo. Ideální oslavou končícího léta je cvičení jógy pod širým nebem. 03. 09. 2015 se můžete připojit k Petře Kalině Zappové a zacvičit si hatha jógu na trávě mezi stromy. S sebou potřebujete jen podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Cvičit se bude ve Stromovce, sraz je naplánován na 17.45 u Planetária a samotné cvičení začne v 18.00 na tomto místě https://goo.gl/maps/2lDoL nedaleko Rudolfova rybníku.

Akce je samozřejmě podřízena počasí, proto než sbalíte podložku a vyrazíte do Stromovky, zkontrolujte tuto stránku či náš facebook - www.facebook.com/jogaCentrum. Pokud by 03. 09. 2015 nebylo příznivé počasí, akce se přesune na jiný den.

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz