Yogacentrum Hlavní menu

Jóga pro muže

Cena: 590,-

Časový rozvrh: sobota 13:00 – 15:30

Pánové, máte pocit, že jóga je hlavně dámská záležitost? Nebo si říkáte, že jóga pro Vás určitě není, protože je to nuda - pouze nějaké dýchání a meditování?
 
Přijďte si své předsudky ověřit. Třeba se utvrdíte ve svém názoru, ale aspoň budete vědět, že jste to zkusili… Anebo budete překvapeni, že tomu tak není a jóga se stane Vaším koníčkem či dokonce neodmyslitelnou součástí života - vždyť v minulosti byla jóga výsadou právě mužů.

Ať už jste úplný jogínský nováček nebo jógu už nějaký pátek praktikujete, tento workshop je pro Vás – pro muže.
 
Společně si o józe něco řekneme, ale hlavně si ukážeme, že praktikování není vážná věc, ale radost a zábava, která má blahodárný vliv nejen na fyzické tělo, ale i na psychiku a celkovou pohodu našeho bytí.

Během workshopu se naučíme:

 

Workshop vede lektorka Zuzana Čurdová

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Pod stromečkem 2019: vánoční inspirace

Jóga v těhotenství: Velkého břicha už se nebojím

Jak vypadá těhotný strom? A proč je velké břicho lepší než malé? Povídaly jsme si s Adélou Bukovskou, lektorkou gravid jógy.

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz